Penťácke média vykresľujú Pčolinského v dobrom svetle

Zaujímavý článok vyšiel v Peňtáckých novinách, ktorí sa nedá nazvať inak ako pozitívny voči Pčolinskému. O rodine Pčolinských, ich podvodoch, podívnych tranzakciach, kšeftoch, kooperáci so zahraničnými mocnosťami by si trebalo prečítať zo zdrojov dostupných na internete. Polícia nie je schopná to prešetriť?

https://plus7dni.pluska.sk/domov/kajucnik-pcolinsky-naka-zistili-sef-tajnych-zistil-co-oni-zistuju

Zaujímavsťou v článku je, že sa tam spomína, že vyšetrovanie Zorosláva Kollára, konkurzného mafiána si žiadal práve Matovič. Zločinec Matovič kooperujúci v minulosti so zločincom Majským. Nie nejde o očistu súdnictva, ale o bitku zločincov.

Viac o zločinoch  a politickej mafii si môžte prečítať v článkoch Vladimíra Pavlíka na necenzurovane.net

http://search.freefind.com/find.html?si=84196777&pid=r&n=0&_charset_=UTF-8&bcd=%C3%B7&query=zoroslav+kollar

   Send article as PDF   

Check Also

Kollárove Fun rádio dostalo obrovské dotácie za Ficovej vlády

Po analýze ziskov spoločností Borisa Kollára z roku 2014 je možno konštatovať, že drvivá väčšina …

2 komentáre

 1. Byvaly sef Narodneho inspektoratu prace v KE Gmitter (kandidoval aj na primatora) – jeho rodina je delopersky klan.
  Tam sa pekne ukladaju uplatky. V projekte je cez rozne mostiky zainteresovana aj Penta, celkovo v Presove rastu asi vdaka Feckovi a Pente (OC Eperia) nove projekty hlavne domov ako flase z plastu.

  http://www.bytylipova.sk/index.html#close-modal-on-return

 2. Pcolinski a tatranska pracka:

  Túto kaviareň má pod svojou firmou MBM Tatry (Poprad) . Čo je zaujímavé, tak v rokoch 2013 a 2015 bol vraj zamestnancom spoločnosti MBM Tatry Vladimír Pčolinský. (čo tam robil čašníka?! alebo piekol koláče?) Pčolinský sa v tom čase namiesto práce s manželkou Adrianou (poslankyňa Sme rodina) rozvážal po Bratislave na dvoch autách BMW X5 a BMW X3, ktoré boli napísané na firmu MBM Tatry.

  MBM Tatry prevádzkuje asi jedinú kaviareň a pekáreň koláčov na svete, ktorej sa cez lockdown a koronu darilo tak, že jej zisk narástol o 300 percent a tržby o 600-tisíc eur!!! Alebo žeby sa objavila nová „pračka“ a krytie podľa vzoru prevádzkovania reštaurácií Kaliňákom a Počiatkom, ktorí tým maskovali svoje skutočné príjmy?

  Zdroj :
  http://necenzurovane.net/21/kdh_kinder.html

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *