sobota , 23 septembra 2023

Pellegrini klamal, so všetkými rozhodnutiami a podvodmi SMER-SD súhlasil

Pellegrini sa márne vyhovára, že nebol pri rozodnutiach SMER-SD, keď kradli a robili podvody, vrátane agiend 2030 a iných protinárodnych svinstiev. Fico ho usvedčil. Nie je medzi nimi rozdiel, len v tom, že jeden má rád ženy a druhý mužov. Obaja ich mali v sebe na desiatky až stovky.

Pýtajte sa Fica, prečo sa tvári, že je proti Pellegrinimu, keď ich strany šli vo všetkých voľbách spolu, vrátane komunálnych a keď vyhrajú tak sa spoja aj do vlády.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=Gui_11gO-UQ

   Send article as PDF   

Check Also

Blaha o kauze Záleskej a Tódovej

TÓDOVÁ SA PRIZNALA – PÍŠU SO SUDKYŇOU ZÁLESKOU ROZSUDKY NAD FĽAŠOU ŠAMPANSKÉHO? Monika Tódová je …

2 komentáre

  1. Fico je rovnaká špinavá sviňa,ako Pellegrini,tak ho nezabudnite voliť “veľkého vlastenca”…

  2. Cez víkend v debate s Remišovou sa Fiko rozhorčoval, aký teror pri očkovaní a covidu tu zaviedla vláda a pod. Ak Fiko vytvorí vládu a bude schválená pandemická dohoda na úrovni zločineckej WHO, ktorá rozhodne o povinnom očkovaní všetkých obyvateľov, čo potom urobí a bude hovoriť Fiko? Aj vtedy bude takým veľkým bojovníkom za pravdu a spravodlivosť? Predpokladám, že väčšina z nás už má na tútio otázku odpoveď, keďže chameleóna túžiaceho po jadre už všetci dobre poznáme a aj Ševčoviča či Lajčáka či iných zmrdov v EU parlamente, ktorých vychoval !

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *