štvrtok , 13 júna 2024

Pediatrička Prokopová: Nehanbím sa, že dostávam finančné dary

Detská lekárka Elena Prokopová je hlavnou odborníčkou ministerstva zdravotníctva na primárnu pediatriu a nastavovala hygienické opatrenia pre školy v konzíliu odborníkov. Prokopovej vďačia rodičia za nosenie rúšok v školách a aj za očkovaciu manipulatívnu kampaň.

https://dennikn.sk/2028963/pediatricka-prokopova-vyvracia-myty-o-skodlivych-ruskach-deti-maju-kyslika-dost

Lekárka Elena Prokopova, hlavná odborníčka ministerstva zdravotníctva na pediatriu, nastavovala opatrenia pre školy, je členkou Konzíliu odborníkov a Pandemickej komisie vlády SR.

 

zdroj: https://www.facebook.com/MichalPijakMDPersonalizedPaleoNutrition/posts/223917666402327

Za čo budú firmy verejne skladať účty a koho sa to najviac dotkne? Podľa asociácie veľká časť peňazí, ktorú farmafirmy platia lekárom, je za ich spoluprácu na klinických štúdiách pri vývoji nového lieku. Ďalšie dary sa týkajú grantov, príspevkov na kongresy a konferencie – na registračné poplatky, cestovné výdavky, ubytovanie či platby za služby.
Skúsenosti však hovoria aj o uplácaní lekárov, keď si napríklad farmafirma „kúpi“ doktora darovaním exkluzívnej dovolenky pre celú jeho rodinu – a ten potom pacientom predpisuje jej lieky ostošesť! Veľký škandál vypukol u našich susedov v Česku, kde polícia pred pár mesiacmi obvinila 15 lekárov a 19 obchodníkov s liekmi z korupcie.
Za predpisovanie liekov dvoch firiem, ktoré s nimi obchodovali, mali lekári podľa idnes.cz vziať úplatok vo výške 9 miliónov českých korún, čo je takmer 300-tisíc eur. Proti nekalým praktikám však máme aj inú poistku.
N.B. Páči sa mi otvorené stanovisko MUDr. M. Lednára, ktorého inak osobne poznám, pretože som jeden rok pracoval ako medicínsky manažér v jednej z najväčších svetových farmaceutických firiem, ktorej bol dlhé roky riaditeľom. Tomu, čo tvrdí dr. Prokopová, že si účasť na zahraničných konferenciách platí výlučne z vlastného vrecka uverí asi málokto, ledaže by pochádzala z milionárskej rodiny. Kto sa chce naozaj vzdelávať, nepotrebuje k tomu chodiť na zahraničné kongresy, pretože všetky informácie z kongresov sa dajú zadarmo získať aj prostredníctvom internetu. Rovnako nemôžem akceptovať tento jej, názor: „Určite sa nehanbím, že dostávam finančné dary, pretože ich neberiem za niečo, čo by bolo zlé v postoji k mojim pacientom. Ani by som to nenazvala darmi, je to skôr finančná pomoc, ktorú potrebujem pre svoju prácu.“ Ak sa nemýlim, v podobnom zmysle sa obhajoval aj povestný dr. Lipták.

 

   Send article as PDF   

Check Also

Bukovský robí kampaň kandidátovi za Baránkovu stranu, ktorý figuruje v spisoch ŠTB

POKRYTECTVO BUKOVSKÉHO NEMÁ OBDOBY A SOM EŠTE VIAC ZHNUSENÝ Autor: MUDr. Michal Piják Išlo o …

4 komentáre

 1. VAKCÍNY – ZBRANE HROMADNÉHO NIČENIA

  Chrípka nie je taká strašná ako jej vakcína

  Chazarokracia teraz roztáča epidemickú krízu súčasne s hospodárskou a zapaľovaním požiaru svetovej vojny. Epidemický, biologický útok prebieha synchrónne s ekonomickým a vojenským. 

  Nedávno boli objavené dôležité memorandá Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) ešte z roku 1972, ktoré veľa vysvetľujú, to znamená „vysvetľujú, ako zmeniť vakcínu na vražedný prostriedok“. Tieto kľúčové memorandá, ktoré objavil americký výskumník Patrick Jordan, svedčia o tom, že WHO vedome vytvorila vražednú vakcínu. Patrick Jordan odhalil rozvíjajúci sa plán zabitia veľkého množstva ľudí vývojom vírusov a vakcín. Vyhlásil, že existujú vakcíny, ktoré vypínajú ľudskú imunity. 

  (http://www.fightbackh1n1.com/2009/08/who-memos-1972-explains-how-to-turn.html ).

  Memorandá WHO sa nazývajú 1972 WHO Bulletin 47, № 2 Memordanda #1 and #2 Virus-associated immunopathology. Výskum Patricka Jordana odhaľuje trojvakcinačný systém, ktorý vyvinuli Chazarokrati. „Pokusy na zvieratách technicky vykresľujú schopnosť vytvoriť biologické zbrane vo forme vakcín.“

  Toto je smrtiaca schéma troch vakcín pre globálnu genocídu.

  Prvá vakcína vypína biele krvinky (imunitný systém). Ňou sa úplne vyraďuje z činnosti imunitný systém človeka, to znamená, vytvára sa imunodeficit (fakticky AIDS).

  Pri druhej vakcíne je telo zaťažené smrtiacim vírusom, to znamená, druhá injekcia zavádza vírusy. Počas tejto fázy sa vírusy roznášajú po tele, no subjekt sa necíti chorý, pretože imunitný systém s nimi nebojuje.

  Tretia vakcína opäť zapína imunitný systém. Tá posilňuje imunitu aby sa vytvoril výbušný priebeh ochorenia. Spustenie imunitného systému vyvoláva silný útok na vírusy, ktorý človeka zabije. Tento účinok je známy ako cytokínová búrka, keď je imunitný systém tak otrasený, že do infikovaných oblastí vysiela príliš veľa protilátok. Takýmto spôsobom telo zabíja samo seba.

  Podľa odborníkov ide o kritický dôkaz o dlhotrvajúcich genocídnych tendenciách Svetovej zdravotníckej organizácie (presnejšie povedané pohrebníckej organizácie), ktorá by mala byť za túto činnosť braná na zodpovednosť. Tieto memorandá sú dôkazom dlho plánovaného zabíjania ľudí cestou oslabenia ich imunitného systému. “

  (http://www.fightbackh1n1.com/2009/08/who-memos-1972-explains-how-to-turn.html) .

  Keď moc nie je od Boha, str. 27, rok vydania 2010

  https://mir-knig.com/read_192488-27

  Tatiana Vasilievna Gračeva – spisovateľka, publicistka, kandidát pedagogických vied, plukovník.

  • čiže druhá dávka vakcíny je iná ako prvá? Sú tak označené balenia? Podľa toho to vo vakcinačných centrách vpichujú?

 2. https://hriechyokultizmus.wordpress.com/2021/06/23/kauza-elena-prokopova/
  je mi luto Prokopovej z osobného hladiska jednak že ide o ženu ale zároveň aj o pediatričku, ktorá je potrebná v tomto obore.
  Avšak práve preto, že zastáva tak dôležitu funckiu, dokonca vystupuje aj ako šefka výboru… tak je nevyhnutné, aby sa konfrontovala s odbornikmi vo vedeckej a zdravotnickej oblasti, nakolko jej vyjadrenia dokažu ovlyvniť obrovske množstvo ludí. Ked by bola naozaj tak dobrá vo svojom obore, potom by nebola až tak dôležitá konfrontacia s inými odbornikmi, avšak ona jednoznačne zlyháva, ked je vidieť ako sa nedokáže obhajiť pred oponentami spomínaných odborníkov na vedu a zdravotnictvo.

  Nevyzná sa v technologii sučasných preparátov, ktoré su experimentalnymi “vakcinami” a namýšľa si že su to len dalšie vakciny, aj ked v poslednom klinickom štadiu. Táto jej naivita a nevzdelanosť ju robí očividne nekompetentnou zastávať tak dôležitý obor ako je šefka výboru …
  Nie je prvá a ani posledná, ktorá bola zosadená z funkcie, ked sa preukazalo, že naozaj dotyčná osoba nebola schopná viesť urad a funkciu.
  Z toho dôvodu treba nadalej ju konfrontovať s odborníkmi a ak nezmení nazor, potom aj sama odstupi.

 3. Juraj jánošík

  Táto akože “odborníčka” by mala byť zatvorená v kazajke do konca života. Je to špina najvňčšieho rangu. Hnusná vrahyňa

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *