nedeľa , 21 júla 2024

MUDr. Piják: DANNY KOLLÁR V DEBATE S MUDR. ČIČALOM NEHORÁZNE KLAMAL

Danny Kollár sa v jeho statuse, na ktorý upozornil dr. Čičala o mne posmešne vyjadril v tom zmysle, že nemá zmysel sa so mnou baviť, čím chcel naznačiť, že mám asi demenciu. Ľutujem, ale pán Kollár v tejto debate hrozne klamal. Napr. bohorovne tvrdil, že prišiel za mnou Martin Daňo a naťukal mi niečo do hlavy, lebo som vraj prezentoval moje domnienky a nie fakty a to bol vraj dôvod, prečo spomenul faktor veku. Celé video si môžete pozrieť tu:
https://www.youtube.com/watch?v=1bH8t-QPY-4

Realita je tá, že s Daňom som v živote nebol ani v osobnom ani inom kontakte a predpokladám, že Daňo ani nevie, že existujem. Ja som len zdieľal niektoré Daňove videá a poukázal som na to, že v jednom z nich Kollár na plnú hubu vrieska, že „Jedného dňa celá táto NOSATÁ ŽUMPA skončí za rebro zavesená na tom najvyššom kandelábri na SNPéčku, atď.”

Žiaľ, musím konštatovať, že tú demenciu má očividne Kollár , keď bohorovne počas celej debaty opakovane zdôrazňoval, že nikdy nepoužil žiaden antisemitský výrok. Druhá možnosť je, že klamal, čo by bolo tiež prejavom demencie, lebo zrejme predpokladal, že všetci ľudia sú takí blbí, že nevedia, čo sa myslí pod pojmom nosatý, v takom kontexte, ako ho použil Kollár.

Pripomínam, že pred vysielaním som sa s doktorom Čičalom dohodol, že mu pošlem nejaké otázky, resp. body na ktoré by mohol počas debaty upozorniť. Škoda, že si nevedel na ne spomenúť, lebo sa mohol vyhnúť agresívnym útokom Kollára v prvej polovici debaty, ktorý mu dosť posmešným spôsobom vyčítal, že mu nevie položiť žiadnu konkrétnu otázku. V druhej polovici debaty však dr. Čičala zatlačil Kollára do kúta, keď ho zavalil množstvom serióznych argumentov o kauzách Smeru a SNS. Oceňujem, že v závere dr. Čičala nezabudol vyzdvihnúť moje aktivity počas covidu a vyjadril pohoršenie nad tým, ako drzo sa Kollár vyjadril voči mne.

 

OTÁZKY/BODY, KTORÉ SOM DOPORUČIL MUDR. ČIČALOVI, ABY ICH POUŽIL V ROZHOVORE
Spýtajte sa ho, ako to myslel s týmto jeho výrokom a či si za tým stojí: “Jedného dňa celá táto NOSATÁ ŽUMPA skončí za rebro zavesená na tom najvyššom kandelábri na SNPéčku a ja budem stáť v prvej rade a tlieskať“. Ten výrok je hneď na začiatku tohto videa, ktoré má názov : Odpoveď Martina Daňa: Danny Kollár je dezertér, nácek a zbabelec!

 

Spýtajte sa ho, prečo tak propaguje strany ako je SMER a SNS, či mu za to niekto zaplatil, atď. Spýtajte sa ho, či si uvedomuje, že ho tieto strany a ich sympatizanti, ako je Baránek, Laššákova, Michelko, atď. využívajú na svoju propagáciu a keď dosiahnu svoj cieľ, tak ho odkopnú.
Môžete mu pripomenúť, ako som sa vyjadril, keď mi raz cca pred pol rokom Kollár telefonoval, lebo chcel nejaké informácie o covide. Jednoznačne som sa vyjadril, že alternatívne média šíria o covide hoaxy. Nepovedal nič a správal sa veľmi úctivo, až mi to bolo nepríjemné. Preto som mu povedal, že ja si na takéto veci nepotrpím a on na to reagoval, že u neho je takéto správanie samozrejmosťou.
Spýtajte sa ho, či sa vôbec nehanbí, keď sa teraz sa snaží podsúvať ľuďom, že je zbytočné so mnou diskutovať vzhľadom na môj vek, čím chcel zrejme naznačiť, že som zrejme dementný. Kde sa podelo to jeho proklamované slušné správanie. Žiadna úcta k veku, postaveniu, atď. ???

 

Keby argumentoval tým, že aj ja som vulgárny, treba mu povedať, že keď niekomu “vynadám” tak sú to len takí trollovia a nebezpeční stallkeri, ktorí sa skrývajú pod fejkovými profilmi, čo ma chodia otravovať a urážať na moju stránku a útočia ad hominem. Jeho primitívni fanúšikova o mne píšu, ako môže takýto lekár liečiť pacientov, a podobné nezmysly. Preto sa ho spýtajte, ako je možné, že takýto arogantný lekár má od pacientov samé pochvalné uznania na stránke Lekár.sk.

 

Je samozrejmé, že vynadám aj takým, čo o mne píšu nezmysly, že som otočil, prevliekol kabát, že mi covid poškodil mozog, atď. Preto sa ho spýtajte, či si to myslí aj on a ako áno, nech uvedie aspoň jeden seriózny argument, prečo si to myslí, lebo žiaden neexistuje. Nech si pozrie mojich cca 800 statusov, ktoré mám v mojom albume Coronavirus, aby videl, čím som sa od začiatku korony zaoberal.

 

Keby sa oháňal tým, že sa ma obhajoval, keď na mňa útočili mainstreamové média, môžete mu povedať, že si myslím, že to robil len preto, aby si zvýšil svoju popularitu medzi jeho fanúšikmi, podobne ako infovojna. Okrem toho, som sa mu za to verejne poďakoval, aj keď som si bol vedomý, že to bola len taká medvedia služba, ktorá mi priniesla viac nepríjemností, ako dobra, pretože tvrdil, že ma liečil Sabaka a podobné nezmysly a vyzýval ľudí, aby išli protestovať pred jeho dom, v ktorom býval, atď. V tejto súvislosti by ste sa ho mohli opýtať, či vedel o tom, že som už vyše 10 vystavený útokom rôznych skupín na FB, lebo som si ako prvý v tomto štáte dovolil kritizovať nekalé praktiky farmafiriem v súvislosti s očkovaním, korupciu pod rúškom tzv. kongresovej turistiky, atď.

 

   Send article as PDF   

Check Also

Bábky globalistického systému – Hrušovský a Lipták ospevujú a chvália slobodomurára a klamára Kotlára

PO HRUŠOVSKOM ĎALŠÍ NESVOJPRÁVNY LEKÁR, KTORÝ ADORUJE DEZOLÁTA KOTLÁRAMichal Piják K článku dr. Liptáka sa …

2 komentáre

  1. Priatelia, predstavujeme nový diskusný a linkovací portál https://cekni.to – našim cieľom je vytvoriť čo najrozmanitejšie záujmové komunity a umožniť v rámci nich aj medzi nimi slobodnú diskusiu bez algoritmov a bez cenzúry, ako alternatívu k Facebooku na Slovensku a v Čechách.

    Navyše sme bez reklamy, podporujeme anonymitu (registrácia je možná bez emailu) a bežíme na open source.

    Čeknite nás! 🙂

  2. Danny Kollar/ Bombic lezie Smerakom do riti až z Londyna, lebo dúfa,že ked vyhrá Smer voľby, zrušia naňho Medzinárodný zatykač…Tak to je a bude,az do sklamania,ak Smer prehra s PS= Pedofilnymi Sodomitmi Šimpanza Šimečku…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *