nedeľa , 23 júna 2024

Lekár Slavomír Šuch, podporca očkovania sa posmieval z množstva atestácií MUDr. Pijáka

AKO MÔŽE BYŤ NIEKTO TAKÝ TUPÝ, ŽE SI DOKÁŽE ROBIŤ POSMECH Z POČTU MOJICH ATESTÁCII
Michal Piják

 

Až donedávna som si myslel, že len takí tupci ako je Sabaka, Maroš Rudnay (Maroš Ry), známy kráľ Lovcov šarlatánov, Martin Krsak a ďalší sú schopní robiť si posmech z mojich atestácii a spochybňovať moju odbornosť a pracovnú aktivitu. Len ozajstný kretén je schopný napísať, že moje atestácie spolu nesúvisia, že pán LOVEC ŠARLATÁNOV.

 

Žiaľ, bol som nepríjemne prekvapený, keď som nedávno zistil, že sú toho schopní aj lekári, ktorí sa považujú za kritikov uvedených kreatúr. Konkrétne mám na mysli MUDr. Šucha, ktorý je zhodou okolnosí spolužiakom dr. Bukovského. Pripomenul som to aj dr. Bukovskému v našom rozhovore pred pár dňami, ale je dosť pravdepodobné, že to vystrihne, ako aj mnoho iných dôležitých vecí.

 

Len absolútny idiot sa môže čudovať, že mám 6 atestácii a vyvodiť z toho záver, sa to môže niekomu javiť, ako nedostatok konzistencie a vnútornej imanencie, alebo že je možné, že to je v dôsledku ketogénnej paleo. Okrem toho, ten zmrd nevie ani logicky uvažovať, pretože v čase, keď som robil atestácie sa problematika paleo ešte vôbec nerozoberala.

 

Tento pán, ktorý sa dnes pasuje za bojovníka za slobodu slova si dovolil ma zosmiešňovať za moje názory na výživu, podložené nepriestrelnými faktami. Najhoršie na tom je to, že to robil podobným spôsobom, ako slniečkári, ktorí sa nemohli zmieriť s tým, že som kritizoval nekalé praktiky farmabiznisu v súvislosti s očkovaním. Ako je možné, že sa tento bojovník za slobodu slova voči týmto útokom voči mne nepostavil a namiesto toho sa pridal na ich stranu?

Viac tu:
Z HISTÓRIE KORONACIZMU V SR
Malá ukážka, ako si lekári Sabaka, Maroš Rudnay (Maroš Ry), známy kráľ Lovcov šarlatánov, Martin Krsak a ďalší robili na FB posmech z mojich atestácii, spochybňovali moju odbornosť a pracovnú aktivitu. https://www.facebook.com/photo/?fbid=607685828025507&set=a.605676922849168
ZO SMIEŠNEHO PREVLIEKAČA KABÁTOV, EXPERT NA KÁDROVANIE ODBORNÍKOV, https://www.facebook.com/photo/?fbid=777176074409814&set=a.2240076882742489
   Send article as PDF   

Check Also

Ku kariére Štefana Hrušovského pomohol bratranec Pavol Hrušovský, ktorý viedol KDH

Úryvok z fb stránky MUDr. Michala Pijáka: Hrušovský a jeho kolegovia zo strany Zdravý rozum …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *