streda , 24 apríla 2024

Klope Joe Kill Biden na dvere Božieho súdu?

 

S vysokou pravdepodobnosťou áno. Je verejným tajomstvom, že Joe Kill Biden má silne podlomené fyzické i duševné zdravie. Čo sa týka Covidu 19, je v starostlivosti amerického Mengeleho Fauciho, ktorí tvrdí, že má dostatočne silnú ochranu proti nákaze Covid 19 pretože už dostal štvrtú dávku experimentálnej očkovacej látky (EOL) hrdo nazývanej vakcína. Faktom je, že jednotlivé dávky EOL znižujú prirodzenú imunitu a nahrádzajú ju umelou imunitou. Kým po prirodzenom prekonaní Covidu 19 za pomoci vitamínov, si organizmus posilní prirodzenú imunitu, aplikáciou dávok EOL si ničí prirodzenú imunitu. Preto musí byť človek priebežne očkovaný naďalej. V Bidenovom okolí Bielej chatrče sa vyskytlo viacero vysokých úradníkov s pozitívnym testom, a preto dostal na odporúčanie Fauciho štvrtú dávku EOL.

Joe Kill Biden má 79 rokov. Jeho organizmus je mimoriadne oslabený, má problémy s motorikou, so strnulosťou chôdze, čo by mohlo poukazovať na začiatok Parkinsonovej choroby, alebo v spojitosti na problémy s výslovnosťou a pomerne častým mýlením sa pri jeho prejavoch to môže poukazovať na Huningtonovu chorobu alebo nejakú formu demencie. Žiaľ tieto choroby sú takého charakteru, že je bezpečnostné riziko, ak na takéto ochorenie trpí človek vo funkcii prezidenta. Trpí tiež na artritídu chrbtice a okrem toho je alergik. Užíva aj lieky na riedenie krvi, čo môže súvisieť s kardiovaskulárnymi chorobami a lieky na reflux, čo môže súvisieť s tráviacimi problémami. Prekonal niekoľko operácií nosových dutín, bol mu odstránený žlčník a niekoľko nezhubných nádorov kože. V roku 1988 mal dve mozgové aneuryzmy, ktoré boli liečené. Jedna z nich mu praskla, následkom čoho dostal žilovú trombózu a pľúcnu embóliu. V roku 2009 mal epizodickú fibriláciu predsiení srdca a arytmiu. Arytmie sa zvyknú opakovať. Niekoľkokrát mu bola robená kolonoskopia. Lekári tvrdia, že to bola rutinná záležitosť, ale zrejme je sledovaný pre výskyt polypov a nezhubných nádorov kože ako onkologický pacient. Lekári tvrdia, že čo sa týka zdravotného stavu  Joe Kill Biden môže vykonávať funkciu prezidenta. Obávam sa, že je to informácia, ktorá má slúžiť len na upokojenie obyvateľstva, že krajinu neriadi nesvojprávny človek.

Čo sa týka jeho duševnej kondície dá sa predpokladať, že jeho kondícia nie je vyhovujúca pre úrad prezidenta. Ak si totiž pomýli vo verejnom prejave svojho syna (Beaua Bidena zomrelého na rakovinu v r. 2015) so svojou vnučkou, dodávky zbraní do Ruska miesto na Ukrajinu alebo hovorí o viceprezidentke USA Kamale Harrisovej ako o prezidentke USA alebo ako o prvej dáme, je to dosť alarmujúce. Nemôže ísť o náhodu.

Joe Kill Biden, je aktívny militarista, ktorý nesie veľkú zodpovednosť za rozširovanie NATO do východnej Európy, intervenoval za napadnutie Juhoslávie vojskami NATO v roku 1999, intervenoval za totálnu pozemnú okupáciu Juhoslávie, obhajca kosovských zločincov, podporil rezolúciu povoľujúcu vojnu v Iraku v roku 2002, podporil vojenskú intervenciu v Líbyi. Za to všetko ho prezident Obama ako viceprezidenta v roku 2017 vyznamenal prezidentskou medailou slobody s vyznamenaním.

V súčasnosti odmieta uznať ukradnuté  Kosovo za srbské územie z dôvodu prítomnosti americkej vojenskej základne v Kosove a rabovania kosovského nerastného bohatstva. Presadzuje, aby sa Srbsko svojho územia vzdalo. Touto americkou úlohou je v súčasnosti poverený v Belehrade americký špión vo funkcii Chargé d’affaires John Ginkel a žiaľ pravdepodobne aj Miroslav Lajčák momentálne pôsobiaci ako zástupca európskych štruktúr na Balkáne.

Joe Kill Biden nemá vlastné myslenie. Je hovorcom tých, ktorí ovládajú politiku USA z tzv. „šedého“ pozadia. Jeho úlohou ako hlavy štátu pri medzinárodných rozhovoroch je vypočuť svoj proťajšok a informovať o obsahu jeho „šedé“ pozadie a predniesť navonok závery „šedého“ pozadia.

V prezidentských voľbách v roku 2020 zvíťazil nad D. Trumpom v podozrivých voľbách, v ktorých sa nikdy nevylúčila možnosť ich manipulácie. Inaugurovaný bol v januári 2021. Bol však vhodným typom pre Deep State. Trump bol z tohto pohľadu neovládateľný.

Kapitol USA

Joe Kill Biden vzhľadom k svojim chorobám a senilite bol vhodným kandidátom na rozbehnutie aktivít Deep State. Zdá sa však, že svoju úlohu splnil a už nie je schopný racionálneho uvažovania. Vyzerá to tak, že ho o chvíľu na poste prezidenta vystrieda Kamala Harrisová, súčasná viceprezidentka USA. Podľa prvých indícií pri skúmaní jej kontaktov sa dá dospieť k záveru, že rokuje so zástupcami Deep State o jej kandidatúre a záväzkoch voči novým pánom v prípade že Joe Kill Biden utrpí nejakú zdravotnú alebo inú fatálnu nehodu.

Joe Kill Biden je nepochybne ďalším zločincom  z rady amerických prezidentov. Zásadná otázka je, ako Deep State ešte vyhodnotí jeho užitočnosť alebo nadbytočnosť pre svoje ciele. Domnievam sa, že sa stal v ich hre nadbytočným. Dôvod je jednoduchý. Sme v ohrození sveta jadrovou vojnou. Viete si predstaviť, že Joe Kill Biden, psychicky labilný a fyzicky oslabený stisne gombík na tzv. jadrovom kufríku alebo dostane k tomu od niekoho podnet?

Podľa môjho skromného názoru po vzore starého Ríma sa Deep State starého nepotrebného pána zbaví tým najprirodzenejším spôsobom. Utajenou pasívnou eutanáziou. Na základe vyhodnotenia všetkých dostupných informácií si myslím, že Joe Kill Biden sa konca volebného obdobia nedožije. Nebolo by to prvýkrát v histórii USA, čo sa štát takýmto spôsobom zbaví nepotrebného prezidenta.

A Kamala Harrisová sa stane prezidentkou USA. Manželom Harrisovej je významný právnik Doug Emhoff, židovského pôvodu. To samozrejme nevadí, ak nemá blízko k Deep State. Ale asi má. V závere roku 2021 oslavoval Chanuku, židovský sviatok pripomínajúci znovuzasvätenie jeruzalemského chrámu. Ale na rozdiel od iných Židov na zemi, Emhoff zapálil svoju menoru v rezidencii viceprezidenta spolu s Kamalou. Dal tak spolu s Kamalou najavo vernosť politike tohto náboženstva? A Deep State?

https://www.politico.com/newsletters/west-wing-playbook/2021/12/03/doug-emhoffs-miracle-of-light-495321

 

Z mesta SNP Ivan Štubňa

   Send article as PDF   

Check Also

Potvrdené. Spojené štáty chcú obetovať obyvateľov východného krídla NATO vo vojne s Ruskom!!!

Už žiadne Ukrajiny. Pod týmto názvom uverejnil článok bývalý kongresman David A. Stockman na portáli …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *