nedeľa , 16 júna 2024

Kauza: Dobité 11 ročné dievča v Miloslavove, nitky siahajú do polície SR

ŠOKUJÚCI prípad v Miloslavove: Tínedžeri vylákali dievča (11) do bývalého družstva! Dobitá skončila v nemocnici.

Celé sa to malo stať ešte v nedeľu 2. januára vo večerných hodinách. Podľa portálu cas.sk mala skupina 16-ročných tínedžerov vlákať do areálu bývalého družstva v obci Miloslavov časť Alžbetin dvor 11-ročné dievča. V priestore starej budovy potom mali výrastkovia liať priamo do hrdla dievčaťa alkohol a dôjsť malo aj k fyzickému napadnutiu.

Celej veci sa mali prizerať aj dve staršie dievčatá, ktoré si to celé natáčali a fotografovali. „Mali to všetko pripravené a asi to plánovali už dlhšie. Najprv jej liali priamo do hrdla alkohol a zrejme aj pár schytala,“ povedal zdroj portálu, podľa ktorého je dievča z normálnej rodiny, v ktorej obaja rodičia pracujú.
https://www.topky.sk/cl/10/2240471/SOKUJUCI-pripad-v-Miloslavove–Tinedzeri-vylakali-dievca–11–do-byvaleho-druzstva–Dobita-skoncila-v-nemocnici
https://www.cas.sk/clanok/2627425/zabery-z-tyrania-11-rocnej-skolacky-v-miloslavove-odkryvaju-pravdu-o-zverstvach-tinedzerov-preco-mucili-dievcatko/

Prípad na Telegrame rieší aj Danny Kollár:

Takto sa vyjadrovali aktéri:

zdroj: https://t.me/dannykollar

   Send article as PDF   

Check Also

Ficovi netrebalo milióny EUR na reklamu, je už spasiteľ svetového formátu, ako hovori Daniel Bombič

Mnohí stále sledujú nasadeného Daniela Bombiča. Podľa jeho správ a konania (ktoré mu niekto plánuje …

12 komentárov

 1. JUDr. Sido Zoltán

  Pozorne som prečítal reakciu otecka hlavnej aktérky týrania 11 ročnej dievčiny. Já ako osoba, ktorá má za sebou policajnú prax, z jeho stanoviska som zistil, že neide o nič iné, len o dopredu vykponštruované výpovede páchateľov tohoto odporného zločinu, a to zo strany bývalého policajta a aktívnej policajtky so snahou urobiť z obete zločinca a zo zločincov svedkov, ktorých bezdôvodne osočujú ľudia.
  Osoba, ktorá je schopná niečo také vykonať, aj keď je rodičom páchateľa, svedčí o jeho zvrátenosti a podlosti so snahou zaistiť pre svojho potomka beztrestnosť i napriek tomu, že o zvrátenosti vlastného potomka už niekoľko rokov vie a zakrýva ho.
  Nechcel som nadávať, ale musím, tento zrd s titulom JUDr. s policajnou praxou si myslí, že všetko môže vybaviť a zakryť. Policajný prezident, by mal okamžite do ukončenie vyšetrovania pozastaviť mimo službu matku policajtku, aby ovplyňovanie konania policajtov mala ako tak sťaženú.
  Na záver len toľko: ak by to vykonali mojej dcére, určite by tento zmrd s titulom nevypisoval ale oplakával by svoju bezcharakternú hyenu.

 2. Z nasich zdrojov a informacii, ktore sa ku nam dostali musim povedat, ze NaKA (resp. ani nie vysetrovatelia, ale rozne uradnicky) kryje rozne spinavosti, o ktorych sa na Slovensku vobec nevie.

  Okres Senec je smetisko skorumpovanych uradnikov. Vobec ma to neprekvapuje, tento incident.

  Ak je matka fizel, dokonca na ORPZ Senec, kde bol vypovedat (ma to verejne – juliuskovacs1.blog.sme.sk) napriklad Julius Kovacs ku veci Vodneho zdroja Samorin (ktory teraz zasobuje 450 000 obyvatelov + podniky, restauracie, vyroba potravin atd.) , kde sa ho pytali neuveritelne veci v snahe otocit trestne ozn. proti nemu, ale nepodarilo sa, pretoze cistic € Kvasnicka potopil europske prachy – matka fizel ma byt okamzite postavena mimo sluzbu, docasne hoci aj, pretoze uniky zo spisov su take caste, ze ak ostane v uniforme, bude lamat svedkov a vypovede.

  Pod Senec patri velka cast developerskej vystavby, Miloslavov a Hviezdoslavov takisto. Velmi tazko tam ocakavat objektivnost a to tlmim slovnik.

  Byvaly fizel a aktivna fizelka – to je hrozna kombinacia. Jeden moj kamarat na to davnejsie tiez doplatil, ked nedostal prednost a fizel z nehodovky vsetko hodil na neho a pod natlakom CPZ a vazby (!!!) podpisoval svoju vinu.

  Verim, ze tento pan otec ma aj zbran, pokial lame svedkov a vymysla a podsuva vypovede – kona trestnu cinnost – zhabat zbran do ukoncenia vysetr. .

  • Ak máš vlastné deti,tak ti prajem,aby s nimi spravili to čo s tou 11ročnou chuderkou.Uvidí sa aký budeš potom “prijebaný”ty.

   • Nerozumiem, na co reagujes, pretoze ja nikoho nechranim. Neviem kde to u mna citas…
    V Miloslavove sa len vyplavuje rovnaka agresivita, ako sa tam zasiala. Nic ine.

    Spusta spekulantov, depehackarov, cisticov a vybavovacov apod tam byva. Ako oiebat, zlomit, okradnut a vykradnut. Utocnikov ale nechranim urcite.

  • Viem si predstaviť rozhovory u nich a nie len u nich, všeobecne u fízlov doma. Používajú nie len Nagyov slovník na dezolátov, ale aj jeho argumentáciu. A ich decká to počujú, podprahovo vnímajú, že ich rodičia ako aj decká sú nedotknutľní.

 3. Du ven blejt.
  Mám rád Slováky stejně jako Čechy, proto že jsem Moravák.
  Toto by se nemělo dít v našich zemích.
  Jsem pro tvrdé potrestání těchto mladistvých lumpů a i jejich rodičů.

 4. Spravedlnost, musí být na prvním místě, i kdyby byla zůčastněná dcera policajtky.

 5. Policajnú”dcérku”chytiť, odrezať jej hlavu a hodiť “ockovi”do dvora,lebo ináč bude robiť ďalšie svinstvá a otecko ju zachráni.Čo možno očakávať od potomka arogantného policajta.Zasraní slovenskí pseudopolicajti sa mi už dávno zhnusili, ešte dokonca viac než zlodejskí politici.Keby sa toto stalo mne,tak beriem vlastné záležitosti do vlastných rúk a seriem na nejaké hlúpe súdy…

 6. keby to urobili mojej dcére, vygumujem ich tak, že aj Satan bude otvárať oči

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *