sobota , 9 decembra 2023

Fico je za testovanie ľudí na COVID-19

Mnoho ľudí sa netestovalo vôbec. Aby ste mali dokazané, že ste prekonali COVID-19, tak ste sa museli testovať pochybnými testami, ktoré nerozlíšujú vírus chrípky a vírus SARS-COV2. A čo pán Fico s tými, ktorí sa nechcú testovať? a tým sa nevie, či majú pochybným testom zístený vírus COVIDu?

A čo pán Fico tí neotestovaní? ich slobody neakceptujete?
https://www.ta3.com/clanok/217685/vyrocny-snem-smeru-sa-uskutocni-v-rezime-otp-strana-chce-ukazat-ako-by-bojovala-s-pandemiou

   Send article as PDF   

Check Also

Ochranári prírody alebo feťáci a zlodeji?

Eurofondy sú najdokonalejšim nástrojom korupcie a nezmyselnosti. Roky dozadu obyčajný človek mohol získať eurofondy, ak …

5 komentárov

  1. Tym som sa uplne rizhodol, ze volim Republiku.

  2. Článok na TA3 je z 9.11.2020, čiže viac ako rok starý. Ale to nič nemení na tom, že Fico by mohol alebo mal prehodnotiť svoje niekdajšie postoje. Nie účelovo otočiť kabát podľa vetra, ale zaujať realistcký principiálny postoj.
    Keď sme na začiatku roka 2020 netušili, o čo ide, čo je to za novú chorobu, isté opatrenia dávali zmysel. Ale keď vyšlo najavo, že vírus je síce skutočný, ale umelo upravený a že celé je to psychologická operácia na ovládnutie más, pochopili sme, že opatrenia nie sú určené na kontrolu vírusu, ale na našu kontrolu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *