štvrtok , 25 júla 2024

Fico je podporca EÚ jadra, bojuje za NATO a americké záujmy

zdroj: https://odysee.com/@rodacirodakom:b/Jadro-USE-do-roku-2024:8

Celé video tu:

 

Fico a Lajčak bojujú sa väčšiu integráciu Slovenska v EÚ.

Viete prečo v prvý reverendový deň po desiatej hodine, traja najvyšší ústavní činitelia vystúpili v televízii, lebo v referende o vstupe Slovenskej republiky do EÚ bola účasť po prvom dni – od 14:00 do 20:00 hod. len cca 19,80%. Zľakli sa, že by referendum nezískalo požadované kvórum ktoré je 50% tým by bolo neplatne a tak všetci traja vystúpili v televízii počas volebného moratória a vo veľkom agitovali za v stúp do EÚ. Trepali nezmysly, nereálne sľuby, polopravdy, klamstvá…… Bolo treba ľudí na druhy deň dotiahnuť k referendu, ktoré pokračovalo v sobotu 14.5.2003 od 7:00 do 14:00 hod. Je to možné, aby prvý deň prišlo k referendu cca 19,80% a na druhy deň cca 32% . Bolo referendum o vstupe SR do EÚ upravené pre požadovaný výsledok alebo nie na to si odpovedzte všetci sami. Ale je dno je isté, že Mikulaš Dzurinda, Pavol Hrušovský a Rudolf Šuster hrubo zneužili svoje funkcie premiéra, predsedu NR SR a prezidenta a hanebné porušili zákon v priamom prenose.

 

   Send article as PDF   

Check Also

Fico po atentáte vyzerá lepšie a opáleny ako pred atentátom, bol skutočne v nemocnici?

Fotky vznikli zostrihom 2 videíí. – 13.5.2024: https://www.facebook.com/watch/live/?ref=watch_permalink&v=1506160059935979 – 5.6.2024 https://www.youtube.com/watch?v=HM3YD0C9OJI Fico ako bájny vták …

4 komentáre

  1. To ola Ficova vláda, vrátane Pellegrinyho, ktorá schválila Agendu 2030, ktorú teraz Matelko len realizuje, to bola Ficova vláda, čo podporovala sorosové mimovládky, to z Ficovej strany sú antyslovenské hviezdy ako Ševčovič, Lajčák, Beňová a pod. chamraď ! A dalo by sa pokračovať… Stačí sledovať ich hlasovanie, napr. posledný polrok, príkladmo za vstup Fínska a Švédska do NATO. Blaha kričí jedna a potom hlasuje s kumpanmi opačne, presne ako faločný libtard Sulík ! Je to proste politické dno – bahno ! Po voľbách z kaluže do blata… všetci majú rovnakého pána, dirigenta… a divadielko pre zhypnotizované ovečky pokračuje ďalej !

    • Pripomínam, že Ficova vláda visela na šnúrke Bugárovych gatí a ako vieme, Bugi je kuriatko zo Šorošovej liahne. Fico asi nemal na výber. Alternatívou ku vtedajšej vláde Smer + SNS + Maďari bola vláda SaS + Oľano + nejaký ten politický planktón a výsledkom by bolo, že ten bordel, čo tu máme teraz, by sme tu mali o 4 roky skôr.

    • Podla mna, nemal na vyber, snazil sa co mohol. Ale nevolil som ho a ani nebudem. U mna je to Republika.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *