nedeľa , 16 júna 2024

EÚ schválila zákaz plynu, dreva, nafty, benzín, zákaz vystavby domov, zákaz jesť mäso, pestovať…

Ako nič v zlom ľudia, ale už by ste mohli prestať riešiť nejakú dohodnutú akože vojnu kdesi až na východnej hranici medzi UA a RF. Keby ste vedeli, že čo je za tým, tak by ste inak kričali po nete.
Za ten čas, čo riešite, že kto má väčšie a lepšie zbrane, tak potichučky čo nám poschvaľovali!?

 

Nič neriešite, len dohodnuté politické hádky, akože kauzy, ktoré aj tak zostanú pod stolom.
Keby ste vedeli, že na Ukrajine testujú ID so sociálnymi kreditmi pre EÚ presne odvtedy, kedy sa akože začala dohodnutá vojna, tak by ste inak kričali!! Musk testuje svoje satelity presne na tie ich ID a atď atď!

V EP schválili uhlíkové kredity, zákaz plynu, nafty, benzínu, zakázali výstavbu domov od 2027 roku, zákaz dreva, zákaz áut, zákaz jesť mäso, zákaz pestovať, zákaz písať a hovoriť, schválili digitálne očkovacie pasy na pokračovanie, nové blokády, respirátory, testovanie, a ďalšie zvrátenosti totality!

Pred pár rokmi Smeráci prijali Agendu 2030, Zelenú európsku dohodu, umelú inteligenciu, digitalizáciu a atď atď atď!! A čo robíte vy poniektorí aby sme to zastavili!? Nič!! Doslovne nič!! Len sa hádate medzi sebou, že kto má lepšie zbrane??

Tri roky ste čakali, že Vás príde zachrániť nejaký poskok WEF Trump aj so svojím Q 😀, niet toho žeby došli 😀😀. No teraz zasa čakáte, že príde Vás zachrániť Putin aj s Činou? Čína, ktorá má sociálne kredity, dodáva software pre krajiny Eú na tie ich totalitné zvrátenosti. Čína má dodávať aj 3D tlačiarne na potraviny do Eú a vy ju obdivujete? V Číne je najhorší kontrolný režim sveta a vy chcete čo od nich prosím Vás?? Čakáte aj na Putina? Tak sa tam pozrite, že aké sú už tam podpísané totalitné zákony ohľadom ID a atď atď.
Na západe už to aj pochopili niektoré alternatívne médiá, ľudia, zvlášť v Rakúsku, v Nemecku, v Rumunsku, v Taliansku, v Dánsku, v Holandsku, v Grécku, v bývalých Juhoslovanských krajinách a atď atď atď, že jedinou cestou sa spojiť My Ľudia bez politikov a politických strán a hnutí!! Len takto to môžeme poraziť a nečakať furt na nejakých akože záchrancov. Prečo to nemôžeme sami poraziť, ale furt len výhovorky na nejakých vodcov?? Vodcovia ste si vy sami sebe, chlapi svojej rodine a podobne. Nič len čakáte a čakáte….na čo prosím Vás? Na to, že na jeseň sa už nemusíš nikde pohnúť bez ID a podobne? Že už si nemusíš kúpiť mäso, mlieko, pivo, či si zapáliť cigaretu?

Tento víkend začína predbežné hlasovanie o pandemickej zmluve s WHO a vy čo riešite? Dohodnuté sprostosti politikov! Viac než tri roky Vás o tom informujeme.

Lenže toto Vám nikto nepovie, pretože plán je jasný!! ID, QR kód, digitálna peňaženka , digitálne euro, digitálny očkovaci pas na všetko!! Že sme v americkom projekte Trojmorie – nech Vám to povedia lobisti tohoto projektu Kotleba, Uhrík, Danko, Bugár, Pellegrini, Fico, Lajčák, Šefčovič, Kiska , Michalikova, Čaputová…..a ďalší krikľúni!!
Poniektorí nie sú schopní ani podpísať našu petíciu, lebo ich vlastní kápovia ako je Fico, Pellegrini, Danko, Kotleba, Harabin, Kollár, Baránek, Uhrík a ďalší ich oklamali, podviedli…..ani za toho Boha nechcú to pochopiť, že čo s nimi urobili. Len čakajú roky, že ich zachránia. A tej záchrany nikde. Od 2017 všetci vedeli o tej americkej zmluve, ktorú pripravili Smeráci Dankovci Bugárovci. Vedeli o nej aj Harabin, Kotleba, Mazurek, Uhrík, Huliak, Chmelár, Čarnogurský, Blaha a ďalší krikľúni….a aj tak boli ticho do posledného okamžiku!!
Všetci vedeli o Agenda 2030, 2050, Zelenej európskej dohode…a aj tak všetci o tom mlčia!!
Pýtam sa ťa! Do kedy im chceš veriť!?
Oz Dôstojnosť Slovenska
   Send article as PDF   

Check Also

Politika je len divadlo, ktorú financujú obyčajní ľudia a aj hynú vo vojnách

Politika je divadlo a politici sú herci, ktorým sa skladáme na platy. Klamú a manipulujú …

2 komentáre

  1. 100% suhlasim,nuz a za vsetkym su zidia,ktori kontroluju usa,Cinu,rusko atd

  2. Silvia Jelínková

    Nesmieme to dopustiť aby nás držali v digitálnom koncentráku, a urobili z nás novodobých otrokoch čakajúcich na ihly a pomalu smrť.Aby z nás urobili Robocopov poslúchajúcich na ich rozkazy.
    Politici nás zradili ako vždy,pre svoje vlastné záujmy.
    Podpisujte petíciu proti pandemickej zmluve,nik predsa nechce byť skúšobným králikom .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *