nedeľa , 21 júla 2024

EÚ podmieňuje granty, fondy zaočkovanosťou štátov nad 75%..neočkujú sa občania…nebudú granty…

Na zaujimavý dokument poukázal lekár na svojej FB stránke. V texte sa píše, že čerpanie fondov a grantov z EÚ bude podmienené zaočkovanosťou populácie nad 75%. Preto tak politici tlačia na očkovanie. Nie pre zdravie, ale pre to, aby mali čo rozkrádať.

EÚ po novom podmieňuje čerpanie balíka grantov a pôžičiek na obnovu zaočkovanosťou štátov. Od zaočkovanosti bude závisieť, kto dostane peniaze z „pandemického balíka“ 672,5 bilióna EUR.

V článku sa spomína, že treba sa upriamiť na strednú Európu, kde patrí ja Slovensko, nakoľko zaostávame v očkovanosti. Píšu tam, že od zaočkovanosti bude závisieť aj stabilita a budúca spolupráca EÚ.

V článku sa spomínajú pozitívne štáty, ktoré mali finančné problémy, ale vďaka ich politikám sa podarí čerpať z týchto fondov. Narážajú na zaočkovanosť, práve Taliansko, Portugalsko, Grécko a Španielsko patria medzi štáty, kde je vysoká zaočkovanosť, ktorú umožnilo zavádzanie totalitných praktík a masívneho vydierania populácie.

Už v máji, kedy vznikol článok, tak predpokladali na základe prieskumov, že v EÚ vo väčšine štátov bude na konci septembra 2021 zaočkovanosť 75%.

V máji 2021 spominali krajiny, ktoré zaostávajú v zaočkovanosti, konkrétne: Bulharsko, Česká republika, Estónsko, Lotyško a Rumunsko. Paradoxne vystrašené Slovensko ešte vtedy malo vízie vysokej zaočkovanosti. Avšak cez leto sa odhalilo množstvo podvodov a napojení krizového štábu a ľudí vo vedeni na farmaceutické firmy.

Tento graf zobrazuje odhady z mája 2021 na koniec roka 2021 a predikcie zaočkovanosti. Slovensko malo byť na konci roka 2021 zaočkované na vyše 90%, takú mali s nami víziu (strašili dostatočne, veď u nás zomrelo/zabili neposkytnutím adekvátnej starostlivosti včas? viac ľudí ako v Japonsku s 20x vyššou populáciou.

Toto je aktuálna realita:

zdroj: https://www.statista.com/statistics/1218676/full-covid-19-vaccination-uptake-in-europe/

 

Tu vyššie som urobil printscreen originálneho textu, ktorý vzhľadom na zločincov na čele štátov a EÚ môže zmiznúť pre nepohlnosť. V texte sa spomína, že na čerpanie pomoci sa vyžaduje „návrat do normálu“ a to bude pri zaočkovanosti nad 75%.

Zaujímavá je aj táto tabuľka:

zdroj: https://blogs.lse.ac.uk/europpblog/2021/05/18/the-eus-recovery-funds-should-be-released-when-europes-economies-can-reopen/

Pre pripomenutie. Mnoho predstaviteľov na čele EÚ sú ľudia s množstvom kaúz, podvodov, prepojení na farma firmy. Mnohí boli vyšetrovaní pred podvody, vrátane predsedníčky EÚ komisie Ursuly von der Leyen.
Ursula Von Der Leyen, hlavná nákupkyňa vakcín pre EU. V minulosti preukázala pozoruhodné schopnosti v oblasti korupcie, jednalo sa o stovky miliónov eurVládne strany von der Leyen podržali a zbavili obvinení.

zdroj: https://rodacirodakom.sk/covid-19/

Aj skorumpovaná WHO, ktorú financuje Gates a iní profitujúci z vakcín vidia ako jedinu cestu späť očkovanie… nová svetová ideológia…

zdroj: https://www.facebook.com/watch/?v=157919909840544&extid=CL-UNK-UNK-UNK-AN_GK0T-GK1C&ref=sharing

WHO na svojom facebooku píše, že sme v súťaži očkovania. Cieľom je zaočkovať do konca roka 2021 každú krajinu na 40%. Do polovice roka 2022 na 70%.

Plán je jasný, vydieranie bude narastať. Už aktuálne vydierajú rodičov, rodiny tak, že podmieňujú zdravotnícke výkony očkovaním.

zdroj: https://zaslobodu.sk/eu-financna-pomoc-bude-zavisiet-od-zaockovanosti-statu/

   Send article as PDF   

Check Also

Digitalizáciu školstva rozbieha firma vzniknutá v 2022, dostáva milióny od štátu a sú v nej ľudia z Brvnišťa, bydlisko Počiatkovcov

Milovník alkoholu a drog Počiatek pochádza z Brvnišťa. Bydlisko jeho otca, agenta ŠTB. https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/154714-de-izidor-pociatek-spolupracoval-s-stb/ Počiatek …

6 komentárov

 1. Neviem kde ste prišli na číslo 54 % zaočkovaných ,keď ich vlastná štatistika hovorí o 42 % plne zaočkovaných

 2. Krv očkovaných nie je v poriadku.
  https://www.hlavnydennik.sk/2021/11/12/krv-ockovanych-nie-je-v-poriadku-ockovanie-treba-zastavit
  Tu je podcast: https://otevrisvoumysl.cz/rozbor-krve-ockovanych-mudr-monika-waksmundska-radek-pech-host-vysilani-ck-114-3-11-2021/
  A tu je vystúpenie nemckých profesorov, patológov, na základe ktorého MUDr. Waksmundská skúmala krv očkovaných:
  Konference patologů: Negativní vliv covid očkování na lidskou tkáň (část 1/2) https://nastub.cz/w/tYv5euXuyEXv6dxPyvxU8s
  Konference patologů a lékařů – Analýza covid injekcí a jejich obsahu (část 2:2)
  https://nastub.cz/w/ddRLxKRJzkTLpt4N1GkjdR

 3. Ja sa veru nedám zaočkovať,aby naša nezaočkovaná,zlodejská vláda,podplatená farmaceutickými firmami a konzílium “pseudoodborníkov” mohli rozkrádať eurofondy a okrádať nás všetkých.Nech je zaočkovanosť čím najnižšia,aby nedostali nič.

 4. Mne to vychádza tak, že ak sa nedám naočkovať, tak tým zabránim ekonomickej kriminalite.

 5. To znamená, že ak riaditeľ zahlási, že sa bude očkovať, lebo z ministerstva prišlo také “odporúčanie”, tak deti sa budú očkovať aj proti ch vôle a vy sa o tom dozviete krížkom po funuse ak vôbec?
  https://cz24.news/pozrite-sa-co-tie-zvery-v-slovenskom-parlamente-chcu-odklepnut/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *