Doktor Piják o Infovojne

PO BOJI JE KAŹDÝ GENERÁL

Môj názor na niektoré výroky redaktorov infovojny vo vysielaní 18.5.2023, https://www.youtube.com/watch?v=twkWrQbxKIQ
Michal Piják

 

Nie, nespomínam to preto, že by mi vadila vulgárna rétorika týchto bezstavovcov, ktorí majú plnú hubu siláckych reči a pasujú sa do polohy najväčších bojovníkov za demokraciu a slobodu. Spomínam to preto, lebo tieto bezstavovce bliakajú len to, čo sa im hodí, a keď sa im niekto, koho predtým vychvaľovali odváži len trochu oponovať, tak ho hodia cez palubu, alebo ho prinajmenšom ignorujú, tak ako mňa.

 

Rátam s tým, že aj mňa čoskoro začnú častovať ich obľúbenými nadávkami ako hajzlík, prasa, kretén, atď. Prečo si to myslím? Lebo už teraz mi nevedia prísť na meno , a pri jednej príležitosti, keď sa potrebovali vyjadriť k mojej kritike koronafašizmu, tak ma označili ako XY. A tiež preto, Že ďalší pseudodemokrat, patriaci do tejto skupinky, pán Baránek, ktorý ešte nedávno šíril o mne samé chválospevy a teraz mi odkazuje: “Urob psovi dobre, oserie ti plot”.

 

Neviem, či to títo ľudia robia zámerne, alebo z tuposti, že notoricky adorujú ľudí, ktorí v podstate nemali žiadne zásluhy v boji proti koronafašistom a šírením ich hoaxov im nahrávajú na smeč. Ak by niekto nevedel, o koho sa jedná, ide práve o ľudí, ktorých menovali v tomto videu. Napr. takého Lakotu vyhodili z práce preto, lebo tvrdil nehorázne nezmysly, že po očkovaní proti korone nevzniká žiadna bunková imunitná odpoveď. Je tiež veľmi trápne adorovať Weisa, ktorý popieral existenciu vírusu, atď., atď.

 

Na záver ešte jedna poznámka k Mikasovi. Len idiot môže uveriť tomu, že za všetky chyby môže len on a že by chcel niekto z neho urobiť obetného baránka. Takej sprostosti môžu uveriť len nesvojprávni obdivovatelia infovojny a to, že po boji je každý generál je svätá pravda a sedí to aj na redaktorov infovojny. Som zvedavý, čo by boli robili, keby boli na Mikasovom mieste oni. Tliachať nezmysly, že nosenie rúšok a dodržiavať ROR je nezmysel, alebo že celoplošné testovanie bolo hlavnou príčinou zvýšenej úmrtnosti, to dokáže hocijaký idiot.

 

zdroj:
https://www.facebook.com/photo/?fbid=756946719766083&set=a.605676922849168

   Send article as PDF   

Check Also

Ku kariére Štefana Hrušovského pomohol bratranec Pavol Hrušovský, ktorý viedol KDH

Úryvok z fb stránky MUDr. Michala Pijáka: Hrušovský a jeho kolegovia zo strany Zdravý rozum …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *