Do MUDr. Pijáka, ktorý si dovolil kritizovať vysokú úmrtnosť v slovenských nemocniciach sa pustila bývalá hovorkyňa Andreja Danka

MUDr. Michal Piják na svojom FB píše:

Tento komentár k môjmu poslednému FB statusu poslala hovorkyňa Univerzitnej nemocnice Bratislava Eva Kliská. Táto pani ma opakovane vyrušuje v práci výhražnými telefonátmi, aby som sa prestal vyjadrovať k dr. Sabakovi.

Je neuveriteľné, že tento posmešný komentár plný klamstiev lajkovala aj primárka kliniky, na ktorej pracujem, Lea Fedáková. Pripadá mi to tak, ako keby nemohla zniesť, že prednosta kliniky ma poveril, aby som robil odborný dohľad nad mladšími kolegami, ktorí pracujú na covidovom oddelení na I. internej klinike, kde pracujem, a aby som medikov, ktorí stážujú na klinike oboznamoval s problematikou COVID-19.

Uvedenej problematike sa venujem od prvého prípadu COVID-19, potvrdeného v SR a bol som prvý, kto na klinike informoval o epidemiologických opatreniach vydaných hlavným hygienikom a opakovane som na klinických seminároch kliniky informoval o nových poznatkoch týkajúcich sa tejto problematiky .

Okrem toho, na mojej FB stránke, pravidelne prinášam informácie o nových poznatkoch o tejto infekcii a upozorňujem na diletantské chyby, ktoré robí táto vláda a Ministerstvo zdravotníctva pri zvládaní tejto epidémie. Všetky moje statusy sú verejne dostupné v tomto albume:

https://www.facebook.com/media/set?vanity=MichalPijakMDPersonalizedPaleoNutrition&set=a.2717583128325193

Komentár pani Kliskej a reakcie naň si môžete pozrieť tu:

https://www.facebook.com/MichalPijakMDPersonalizedPaleoNutrition/photos/a.2717583128325193/3691977947552368

Vďaka MUDr. Pijákovi sa narušil lobing farma firiem a MUDr. Jarčušku, ktorí používali neúčinny a predražený Remdesivír. Až po kritike sa pretrhli toky a začal sa používať menej.

Mlaďučka namyslená hovorkyňa, ktorá ani z časti nechápe danú problematiku si dovolí napísať lekárovi s desiatkami rokov praxe a 7 atestaciami, že píše hlúposti.

Áno robiť hovorcu Andrejovi Dankovi, to vyžaduje skutočný intelekt. Je otázne, aké bolo vyberové konanie na robenie hovorcu generátorovi náhodnych slov.

zdroj: https://plus7dni.pluska.sk/domov/otazniky-okolo-odchodu-dankovej-hovorkyne-zakazali-jej-hovorit

zdroj: https://www.facebook.com/MichalPijakMDPersonalizedPaleoNutrition/posts/3694454173971412

Kliská si neuvedomuje, že právo Európskej únie vymedzuje týchto šesť hlavných diskriminačných dôvodov, pri ktorých je zabezpečená prísnejšia právna ochrana ako pri ostatných diskriminačných dôvodoch:

rod/pohlavie, rasa a etnický pôvod, vek, zdravotné postihnutie či nepriaznivý zdravotný stav, sexuálna orientácianáboženstvo, viera alebo skutočnosť, že osoba je bez vyznania.

   Send article as PDF   

Check Also

Ku kariére Štefana Hrušovského pomohol bratranec Pavol Hrušovský, ktorý viedol KDH

Úryvok z fb stránky MUDr. Michala Pijáka: Hrušovský a jeho kolegovia zo strany Zdravý rozum …

One comment

 1. Tato hovorkyna sa konkretne v mojom pripade vyznamenala tym, ze uplne ignorovala infozakon.
  U sefa Narodnejzrady ide o paradox velkosti toho brala, na ktorom Parlament stoji.
  Takze pani Kliska nech sa radsej venuje zrkadlu a fundovanym ludom to urcite nebude vadit.

  Slovensko je jedna tragedia aj vdaka takymto ludom, ktori maju mozgove zakotvenie nadcloveka a nadboha.
  Staci si precitat clanok a komenty dole, z tohto by sa dalo cerpat mesiace pisania clankov, azda aj na knihu.

  http://necenzurovane.net/21/exim.html

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *