sobota , 23 októbra 2021

Do MUDr. Pijáka, ktorý si dovolil kritizovať vysokú úmrtnosť v slovenských nemocniciach sa pustila bývalá hovorkyňa Andreja Danka

MUDr. Michal Piják na svojom FB píše:

Tento komentár k môjmu poslednému FB statusu poslala hovorkyňa Univerzitnej nemocnice Bratislava Eva Kliská. Táto pani ma opakovane vyrušuje v práci výhražnými telefonátmi, aby som sa prestal vyjadrovať k dr. Sabakovi.

Je neuveriteľné, že tento posmešný komentár plný klamstiev lajkovala aj primárka kliniky, na ktorej pracujem, Lea Fedáková. Pripadá mi to tak, ako keby nemohla zniesť, že prednosta kliniky ma poveril, aby som robil odborný dohľad nad mladšími kolegami, ktorí pracujú na covidovom oddelení na I. internej klinike, kde pracujem, a aby som medikov, ktorí stážujú na klinike oboznamoval s problematikou COVID-19.

Uvedenej problematike sa venujem od prvého prípadu COVID-19, potvrdeného v SR a bol som prvý, kto na klinike informoval o epidemiologických opatreniach vydaných hlavným hygienikom a opakovane som na klinických seminároch kliniky informoval o nových poznatkoch týkajúcich sa tejto problematiky .

Okrem toho, na mojej FB stránke, pravidelne prinášam informácie o nových poznatkoch o tejto infekcii a upozorňujem na diletantské chyby, ktoré robí táto vláda a Ministerstvo zdravotníctva pri zvládaní tejto epidémie. Všetky moje statusy sú verejne dostupné v tomto albume:

https://www.facebook.com/media/set?vanity=MichalPijakMDPersonalizedPaleoNutrition&set=a.2717583128325193

Komentár pani Kliskej a reakcie naň si môžete pozrieť tu:

https://www.facebook.com/MichalPijakMDPersonalizedPaleoNutrition/photos/a.2717583128325193/3691977947552368

Vďaka MUDr. Pijákovi sa narušil lobing farma firiem a MUDr. Jarčušku, ktorí používali neúčinny a predražený Remdesivír. Až po kritike sa pretrhli toky a začal sa používať menej.

Mlaďučka namyslená hovorkyňa, ktorá ani z časti nechápe danú problematiku si dovolí napísať lekárovi s desiatkami rokov praxe a 7 atestaciami, že píše hlúposti.

Áno robiť hovorcu Andrejovi Dankovi, to vyžaduje skutočný intelekt. Je otázne, aké bolo vyberové konanie na robenie hovorcu generátorovi náhodnych slov.

zdroj: https://plus7dni.pluska.sk/domov/otazniky-okolo-odchodu-dankovej-hovorkyne-zakazali-jej-hovorit

zdroj: https://www.facebook.com/MichalPijakMDPersonalizedPaleoNutrition/posts/3694454173971412

Kliská si neuvedomuje, že právo Európskej únie vymedzuje týchto šesť hlavných diskriminačných dôvodov, pri ktorých je zabezpečená prísnejšia právna ochrana ako pri ostatných diskriminačných dôvodoch:

rod/pohlavie, rasa a etnický pôvod, vek, zdravotné postihnutie či nepriaznivý zdravotný stav, sexuálna orientácianáboženstvo, viera alebo skutočnosť, že osoba je bez vyznania.

Check Also

Propaganda sa zastáva farma lobistov, za neskorumpovaných lekárov však nebojovala…

TOTO tu ešte nebolo: Radikálni odporcovia očkovania chodia za známymi lekármi, nadávajú im do vrahov! …