pondelok , 20 mája 2024

Dávid Kurňava o Bombičovi (Dannym Kollárovi): Si bolševická ovca, ktorá sa hrala na národovca

Postupne viacerí poukazujú na podvodníka Danny Kollára. Toto je printscreen z Telegramu Mariána Magáta, kde od neho Bombič pýtal peniaze.

zdroj:
https://t.me/marianmagat/1260?comment=15858

   Send article as PDF   

Check Also

Ďakujeme za zverejnenie našej informácie o Ficovej dotácii pre Čekana, potešilo by do budúcna uvedenie zdroja

Milan Uhrík: https://www.hlavnespravy.sk/uhrik-si-posvietil-na-zaujimavu-zmluvu-cekanovi-pani-ministreka-sakova/3487846#google_vignette O dotácii informoval aj Danny Kollár (Daniel Bombic), za čo mu ďakujeme, …

2 komentáre

 1. KALINAK dostal hlboku pochvalu od Naďa !!

  Poslanca / primatora neodvolas.

  Všetko ide podla plánu !!

  https://www.hlavnespravy.sk/nad-som-spokojny-ze-nastavene-projekty-v-rezorte-obrany-pokracuju/3362480

  Fico-Budarova vlada s WEF clenom Pellegrinom zmenila 2018 zakon :

  V roku 2018 pripravili obyvateľov o ďalšiu a v prípade zásadného konfliktu medzi poslancami a primátorom aj najschodnejšiu cestu na jeho riešenie poslanci Národnej rady SR schválením novely zákona o obecnom zriadení za vlády Roberta Fica (Smer).

  V dôvodovej správe k tejto novele zákona sa píše, že sa vypúšťa „dôvod na obligatórne vyhlásenie miestneho referenda o odvolaní starostu obce, ak hrubo alebo opakovane zanedbáva svoje povinnosti, porušuje ústavu a iné všeobecne záväzné právne predpisy. Uvedené ustanovenie spôsobuje závažné problémy pri aplikácii, keďže nie je najmä jednoznačne zrejmé, kedy ide o hrubé zanedbávanie povinností starostu obce“.

  https://kosice.korzar.sme.sk/c/23262956/da-sa-vobec-odvolat-primator-alebo-zupan-experti-kritizuju-zmenu-zakona-z-ery-fica.html

  Poslanci vypustili zo zakona vseobecne formulovane a nejasne ustanovenie – namiesto jeho presnej specifikacie, ktoru maju ako poslanci Narodnej rady urobit.
  Nikto iny.

 2. Bombicov brat Palo sedel v base, a skončí tam aj tento Bombic…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *