pondelok , 20 mája 2024

Danny Kollár: Harabin je nevyzpytateľný alkoholik, smiešný trápny šaško, ako politik je mŕtvola

 

V roku 2022 sa udiali nejaké veci. Martin Daňo hovorí, že si Bombiča kúpili. Iní hovoria, že len ukázal svoju pravú tvár a je nasadený agent. Ťažko vysvetliť tieto radikálne zmeny názorov. Lobotómia sa už oficiálne nevykonáva, jedine, že by mu drogy tak poškodili mozog.

V roku 2024 odporúča voliť Harabína za prezidenta.
zdroj: https://t.me/dannykollar/3121
https://t.me/SvedkoviaBombicovi/571

   Send article as PDF   

Check Also

Dospelé deti ovládli politiku, Kamenský s Bombicom sa znova doťahujú

Slovenská politika je o konfliktoch a doťahovačkách. Niektoré sú dohodnuté a divadlom, iné sú prejavom …

2 komentáre

  1. No tak Harabin celou kampaň v každém rozhovoru lhal o jakémsi neexistujícím rozhodnutí soudu v Haagu a dokládal jím,že Rusko není agresor.Jási to o Rusku sice myslím takě,ale ten soud byl o jiné kauze a jiné době.Takového hochštaplera,lháře a ukřičeněho demagoga,který nikoho nepustí ke slovu,může volit jen slovenský hlupák.

    • A koho som mal voliť? Pellegriniho, ktorý je v skutočnosti “prosystémový” a keď sa stane prezidentom a príde nová “plandémia”, tak bude ROVNAKÝ ako Čaputová? V prvom kole som volil Harabína. V druhom pôjdem bohužiaľ toho Pellegrinoho. Pretože stále je to lepšie, než voliť Korčoka… Ak nechcem aby vyhral Korčok, neostáva mi iné než ísť voliť Pellegrinoho. Korčok je mi brutálne nesympatický aj v ksichte a hlasom, asi najviac zo všetkých z politiky ktorí mi teraz napadajú… To už Dzurinda mi je 10x sympatickejší a to už je čo….

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *