Český lekár: Ruškovanie je cesta do pekiel

MUDr. Ján Hnizdil je jeden z tých, čo sa dá radšej zavrieť do väzenia ako poslúchať nezmyselný príkaz nosiť rúško. Je presvedčený, že rúško by mu skôr uškodilo ako pomohlo.

Lekár hovorí o Babišovi, že šíri strach, že je postihnutý panickou úzkosťou. Hovorí o Babišovi, že má strach, že by mohol byť pozitívny, tak sa nikde nepohne bez respirátora. Odmieta karanténu a jeho rozhodnutia sú motivované strachom o seba. Odmieta sa testovať.

Lekár kritizuje média za manipulovanie so strachom, ako nás bombardujú číslami pozitívnych v rôznych štátoch. Pritom tie čisla pozitívne neznamenajú, či je človek chorý, nákazlivy, aký je chybovosť testu, aké testy to zistili, koľko má daný štát obyvateľov. Podľa WHO môže byť človek pozitívny niekoľko týždňov a nemusí mať žiadne príznaky ani byť prenášačom.

Všetky nariadenia sa odvíjajú od počtu pozitívnych. Čím viac sa testuje, tým viac je pozitívnych. Testovanie zdravých ľudí by sa malo okamžite zastaviť. Zdravotníctvo je od toho, aby sa staralo o chorých a nie od toho, aby odchytávalo zdravých, testovalo ich a robilo z nich chorých.

zdroj: https://www.extra.cz/jan-hnizdil-to-neni-pandemie-koronaviru-ale-silenstvi-mam-plnou-ordinaci-vydesenych-rodicu

   Send article as PDF   

Check Also

Rusko začalo produkciu vlastných mRNA zložiek, vakcín a PCR testov

Rusko nezaostáva v očkovaní za západom. Okrem svojej genetickej DNA vakcíny sa sústredí na vývoj …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *