Bude očkovanie na COVID povinné? Mení sa preto Ústava? Budeme dôverovať farma firmám, ktoré klamú, úplácajú, zatajujú za účelom zisku?

V roku 1900 bolo okolo 1,5 miliardy ľudí na svete. V roku 2020 je 7,8 miliardy ľudí, v roku 2050 pri súčasnom raste bude dvojnásobok. Vplyvni ľudia sa už dlhodobo vyjadrujú o preľudneni planéty. Aktuálne prebieha najväčši experiment na ľuďoch od čias Mengelého. Doteraz nebola použitá masovo liečba, ktorá je nepreskúmaná, v praxi neoverená. Ktorá je zásahom priamo do bunky a ide o proces, ktorý veda nepozná dostatočne a nevie, ako bude telo reagovať na tieto vakcíny. Účinnosť vakcíny je zverejňovaná marketingovo, bez seriozných vedeckých štúdii. Napriek tomu sa vakcinácia masovo propaguje vo všetkých svetových médiach. Nevieme mená skutočných akcionárov a vlastníkov najväčšich médii, farma firiem a nevieme o konfliktoch záujmov a prepojení medzi farma biznisom, politikmi, epidemiológmi, vlastníkmi médií. Farma firmy sú známe klamstvami, podvodmi s cieľom zarobiť a ľuďom uškodiť. Teraz však majú ešte lepšiu možnosť na experiment na ľuďoch, lebo za vedľajšie účinky nebudú znášať následky ale daňovi poplatníci v štátoch.

   Send article as PDF   

Check Also

Známa britská moderátorka chcela diskriminovať neočkovaných, má rakovinu ucha

Tu sa moderátorka vyjadrila, že na dovolenky by mali chodiť len očkovaní. https://www.gbnews.uk/shows/kirsty-gallacher-and-darren-mccaffrey-agree-brits-whove-been-jabbed-should-be-able-to-go-on-foreign-holidays/107311 Moderátorka Kirsty …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.