štvrtok , 18 júla 2024

Bill Gates: Vakcínu musíme začať rýchlo vyrábať, nemôžme čakať kým sa objavia vedľajšie účinky

Gates – známy systémami Windows plnými dier a záplat…sa pustil do biznisu s vakcínami. Na tomto videu nižšie si môžte vypočuť jeho reči o tom, že treba čímskôr očkovať celý svet..a nie čakať, kým sa po rokoch objavia vedľajšie účinky vakcín. V ďalšom videu si sadisticky užíva “vpálenie” genetického materiálu do deti (geneticky modifikované organizmy vo vakcínach majú vakcíny AstraZeneca, Sputnik, Janssen). Gates je akcionárom viacerých firiem zaoberajúcich sa výrobou a vývojom vakcín. Z predaja vakcín profituje. To, že ide o úchylaka a devianta dokazujú aj jeho výlety s pedofilom Eppsteinom.

zdroj: https://www.facebook.com/harry.telesfor/videos/986310785620347

Video je úvahou, zmesou názorov jednotlivcov. Nejde o dokázané fakty. Za jeho obsah naša stránka nezodpovedá.

   Send article as PDF   

Check Also

Vakcíny Sputnik voči COVID-19 sa idú testovať v Rusku na deťoch od 6 do 11 rokov

Na Slovensku očkovanie na COVID rieši málokto. Od decembra 2023 sa štatistiky prestali zverejňovať. Dovtedy …

3 komentáre

  1. Otázka. Je to pravda, že očkovanci sa dajú rozlíšiť na letiskových skeneroch, lebo skener zachytí nanočastice v ich ramene a že takto sa dá zistiť, kto je naozaj napichaný a kto len dostal potvrdenie od lekára, ale bez včeličky?

    • Teoreticky ano, ale otázka je aká je citlivosť toho sceneru. Ihlu môže vidieť, ale kúsok odcviknutého drôtu, čo ja viem, mm, nemusí.

  2. diva zver sa musi lovit parazit tiež smrt fašiszmu nech skape fašisticka jorporatna banksterska jydra smrt satnovi ajeho sluhom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *