nedeľa , 5 februára 2023

Anthony Fauci, hlavná osoba USA na boj s COVIDom a väzby na výrobcu vakcín

Cieľom výrobcov vakcín je, čo najviac ľudí očkovať a tým predať čo najviac vakcín. Anthony Fauci je hlavný odborník USA na riešenie pandémie COVIDu. Národny inštitút pre alergie a infekčné ochorenia bol pod vedením Fauciho, vytvoril pre MODERNu prototyp vakcíny a vykonáva aj jednotlivé fázy klinického testovania.

Je zaujímavé, že Fauci podobne ako náš Krčméry je absolventom Jezuitskej Univerzity, obaja sa poznájú a obajá bojujú za tvrdé opatrenia a aj za očkovanie čo najväčšieho počtu ľudí.

V konflikte záujmov je viacero ľudí z politiky, ktorí majú napojenie na farmaceuticky biznis a predstavujú konflikt záujmov. https://www.nytimes.com/2020/05/20/health/coronavirus-vaccine-czar.html

Pri vakcíne je dôležité ako sa vytvorí imunitná odpoveď najmä u najstaršich ľudí a u chorých. Paradoxne mnohí z tejto skupiny, čo sa týka klinického testovania sú vylúčení. Je otázne ako prebiehajú klinické testy na starších a ako sa u nich tvoria protilátky a imunitná odpoveď. Ak by sa netvorili, tak celá vakcinácia by stratila hlavný zmysel.

Imunitná odpoveď na COVID je doteraz nepochopená. Viaceré štúdie poukazujú na fakt, že protilátky sa u ľudí po prekonanej infekcii COVIDom vytvoriť nemusia. V jednej štúdii, kde skúmali 175 ľudí po prekonani COVIDu, nemalo vôbec vytvorené neutralizujúce protilátky 10 ľudi.

Práve MODERNA je kritizovaná za to, že neposkytuje dôležité informácie o vakcíne. Neodpovedá adekvátne na otázky ohľadom počtu vytvorených protilátok po očkovani, čo je dôležitý údaj, taktiež ako dlho vydržia protilátky v tele, či týždne, mesiace, roky?

Samotné fungovanie MODERNy vytvára množstvo otázok. O svojich produktoch a účinnosti nehovorí vo vedeckých časopisoch, ale bežnej tlači. Tým znižuje svoju dôveryhodnosť.

zdroj: https://www.statnews.com/2020/05/19/vaccine-experts-say-moderna-didnt-produce-data-critical-to-assessing-covid-19-vaccine/

zdroj: FB/MUDr. Radoslav Čičala

   Send article as PDF   

Check Also

Vďaka protestu lekárov sa už nebude dať zistiť kolľko platia farma firmy lekárom

Práve vďaka zákonu, na základe ktorého lekári museli platiť dane z kongresov a iných peňazí …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.