Anthony Fauci, hlavná osoba USA na boj s COVIDom a väzby na výrobcu vakcín

Cieľom výrobcov vakcín je, čo najviac ľudí očkovať a tým predať čo najviac vakcín. Anthony Fauci je hlavný odborník USA na riešenie pandémie COVIDu. Národny inštitút pre alergie a infekčné ochorenia bol pod vedením Fauciho, vytvoril pre MODERNu prototyp vakcíny a vykonáva aj jednotlivé fázy klinického testovania.

Je zaujímavé, že Fauci podobne ako náš Krčméry je absolventom Jezuitskej Univerzity, obaja sa poznájú a obajá bojujú za tvrdé opatrenia a aj za očkovanie čo najväčšieho počtu ľudí.

V konflikte záujmov je viacero ľudí z politiky, ktorí majú napojenie na farmaceuticky biznis a predstavujú konflikt záujmov. https://www.nytimes.com/2020/05/20/health/coronavirus-vaccine-czar.html

Pri vakcíne je dôležité ako sa vytvorí imunitná odpoveď najmä u najstaršich ľudí a u chorých. Paradoxne mnohí z tejto skupiny, čo sa týka klinického testovania sú vylúčení. Je otázne ako prebiehajú klinické testy na starších a ako sa u nich tvoria protilátky a imunitná odpoveď. Ak by sa netvorili, tak celá vakcinácia by stratila hlavný zmysel.

Imunitná odpoveď na COVID je doteraz nepochopená. Viaceré štúdie poukazujú na fakt, že protilátky sa u ľudí po prekonanej infekcii COVIDom vytvoriť nemusia. V jednej štúdii, kde skúmali 175 ľudí po prekonani COVIDu, nemalo vôbec vytvorené neutralizujúce protilátky 10 ľudi.

Práve MODERNA je kritizovaná za to, že neposkytuje dôležité informácie o vakcíne. Neodpovedá adekvátne na otázky ohľadom počtu vytvorených protilátok po očkovani, čo je dôležitý údaj, taktiež ako dlho vydržia protilátky v tele, či týždne, mesiace, roky?

Samotné fungovanie MODERNy vytvára množstvo otázok. O svojich produktoch a účinnosti nehovorí vo vedeckých časopisoch, ale bežnej tlači. Tým znižuje svoju dôveryhodnosť.

zdroj: https://www.statnews.com/2020/05/19/vaccine-experts-say-moderna-didnt-produce-data-critical-to-assessing-covid-19-vaccine/

zdroj: FB/MUDr. Radoslav Čičala

   Send article as PDF   

Check Also

Lekár podal podnet na úrad pre klamlivú reklamu o vakcínach vo fáze klinického testovania, tí sa vyhovorili

Ohľadom podania podnetu na klamlivé a manipulujúce reklamy propagujúce experimentálne vakcíny vo fáze klinického testovania …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *