štvrtok , 4 marca 2021

Prečo Trump nedal milosť Assangeovi, Snowdenovi? ale uprednostnil mnohých podvodníkov a zločincov prepojených aj na demokratov

Milosť, amnestia…resp. oslobodenie od trestného stíhania, väznenia…sa v USA označuje ako pardon.

Steve Bannon –

Elliot Broidy – bol vyšetrovaný a označený za zahraničného agenta. Ovplyvňoval úrad Trumpa s cieľom zastaviť vyšetrovanie podvodu v Malajzii. Broidy má židovský pôvod, paradoxne obchodoval hlavne so Saudskou Arábiou a Spojenými arabskými emirátmi. Po útokoch na dvojičky sa stal členom Židovskej republikánskej koalície. Na prezidentskú kampaň v roku 2004 Georga Busha dal 300 000 dolárov. V roku 2006 hosťoval zbierku pre Busha, vyzbierali 1 000 000 dolárov. Broidy bol obvinený a vyšetrovaný z viacerých trestných činov. V roku 2017 čelil sexuálnem škandálu s playmate,  ktorý sa odohral v 2018, to viedlo k tehotenstvu a následne playmate šla na potrat. Trumpov osobný právnik Cohen dohodol pre Broidyho zaplatenie 1,6 milióna dolára za umlčanie playmate. V roku 2020 bol obvinený za lobbovanie na vládu Trumpa v prospech Číny a Malajzie, za čo zarobil milióny dolárov. Bol odsúdený na trest odňatia slobody na 5 rokov. Trump mu na konci svojho obdobia udelil amnestiu.

Elliot Broidy(vľavo) s izraelským premierom Netanyauhom
Elliot Broidy(vľavo) s izraelským premierom Netanyauhom

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zdroj: https://www.theguardian.com/us-news/2021/jan/20/trump-pardons-and-commutations-the-full-list

 

Check Also

Protesty v Izraeli po zabíti palestínskeho štúdenta políciou

Po zabíti 20 ročného palestínskeho študenta izraelskou políciou sa konajú protesty stoviek Palestíncov. Obeť izraelskej …

4 komentáre

 1. Treba povedat ze aj Trump ma za sebou xidovsku (chazarsku) lobby. Jeho Ivanka ma muza Kushnera.

  Broidyho obchody so SAE nie su paradoxom az do takej miery, pretoze aj v Emiratoch su hebrejski Arabi – cize arabski zidia.

  Jedneho som nasiel aj na Slovensku, v diskusii, je lekarom s takou pestrou reputaciou :
  https://www.azet.sk/firma/289144/mudr-mohamed-abu-zaid-lek-humanita-s-r-o/
  A jeho zena 10 rokov podpisovala dotacie pre seniorske domovy v okrese Presov…tych komentov tam mal vyrazne viac, asi to premazali kamosi z azetu.
  Ked si Pellegrini premazava (cenzuruje) komenty, mozu aj ini.
  https://karollabas.blog.sme.sk/c/553911/uvadzanie-ludi-do-omylu-ako-pracovna-metoda-petra-pellegriniho.html?ref=viacrubrika

  Amerika bola postavena na peknych pilieroch, novodobej ludovej demokracie.
  Sionisti ten system doslova ukradli, oni ho kupili a to predovsetkym sposobom v roku 1919 – zrusenie zlateho standardu, t.j. naviazanie objemu dolarov na zlato v trezore. (udialo sa to hned po bolsevickej revolucii – financovanej zlatom. Lenin a spol vsetko zidia.)

  FED (Federalna rezervna banka) je dodnes sukromna firma, od ktorej si USA berie USD. To bolo aj nedavno formou QE, kedy FED bral firemne aj statne dlhopisy a pistal USD do systemu, aby Amerika neumrela.

  Posledne volby ukazali, ze v USA je demokracia kompletne odstavena, pochovana. Mnoho zakonov ma USA dobrych, aj v trestnom prave aj financnom aj vnutorna sprava – a prave preto su proti napr zakonu FARA na Slovensku.
  Znamy 2. Dodatok Ustavy USA o noseni zbrani je o tom, ze obcania maju zabranit (zbranami) prevzatiu statu inymi silami, t.j. je to forma domobrany. (www.ucps.sk)

 2. Doplnim, ze Assange nemohol dostat milost od Trumpa, pretoze DeepState (stat v state) by mu zastrelil alebo zrutil (v helikoptere) rodinu.

  USA davno nepatri Americanom.

 3. Isteže aj Trump musí byť za dobre v prvom rade s judaistami a mať aj ich podporu, ako skoro všetci doterajší p-rezidenti USA (hlavne po roku 1913, keď Rothschildovci podvodom vytvorili FED, čím Londýn opäť získať nad svojim masonským projektom USA plnú kontrolu/moc), inak by sa nimi nestali.
  To ale nie je nič nové (teda nerobil by som z toho až takú veľkú vedu/senzáciu/odhalenie, ale na druhej strane to ani nepodceňoval).
  Veď globalizácia už min. 2000 rokov funguje podľa blblického staro-zákonného princípu a je realizovaná hlavne od 19. str. prevažne globálnymi judaistickými mafióznymi banksterskými klanmi a nižšími lokálnymi judaistickými mafiami, ktoré na konci 20. str. získali ohromnú moc nad celým svetom.
  A Preto i Trump musí dodržiavať príslušnú korporátnu politiku, skrátka ešte stále žijeme v davo-„elitárnej“ spoločnosti a dlho ešte budeme, čo je podmienené priemernou nízkou morálkou všetkých ľudí na Zemi.
  To však nič nemení na tom, že Trump je aj americký vlastenec a bol najoptimálnejšou voľbou pre Američanov a aj pre zbytok sveta, cez ktorého sa mala realizovať „perestrojka“ USA v miernejšom prevedení.
  Keď sa chce nejaký patriot dostať do vysokej politiky a niečo pre svoj národ urobiť, tak skrátka buď musí prijať určité pravidlá tejto zákulisnej hry, a ako sa hovorí, vedieť v nich chodiť, alebo môže zostať bokom, kde ale nič nezmôže (viď napr. u nás ĽSNS, ktorá je však v skutočnosti takisto len zákulisným projektom a Gott-lieb nie je až tak celkom Slovák, čo väčšina „kotlebovcov“ doteraz ani len netuší).
  Také sú proste objektívne zákonitosti spoločenských systémov s davo-„elitárnym“ jadrom (bohužiaľ), ktorým ľudia musia chápať, ak sa má niečo reálne k lepšiemu v spoločnosti a vo svete zmeniť.

 4. Za:
  1. Rozkol v USA nie je horizontálny (teda nie medzi demokratickou a republikánskou stranou), ale vertikálny (teda medzi „stranovikmi“ a „globalčíkmi“, pričom obe riadiace úrovne majú svojich pajácov jak v demokratickej, tak i v republikánskej strane).
  2. Trump už od začiatku prišiel do určitého etablovaného davo-„elitárneho“ systému ovládaného do veľkej miery judaistami, v ktorom platia určité zákulisné pravidlá a navyše bol zviazaný určitou klanovo-korporátnou politikou, čiže musel vykonávať a strpieť i konvenčnú/rutinnú „mafióznu“ činnosť (dúfam, že sa rozumieme).
  3. Existujú zločinci a „zločinci“.
  4. Bannon bol skôr politický „zločinec“ krivo obvinený „Deep State“.
  5. Assange ani Snowden ešte neboli odsúdení, čiže nie som si úplne istý, či by im Trump vôbec mohol udeliť nejakú milosť, obzvlášť v prípade tak závažného obvinenia, ako je v USA špionáž (hoci ani Bannon ešte nebol odsúdený, no napriek tomu dostal od Trumpa milosť). A ak aj hej, tak by si tým vtedy mohol pošramotiť svoju povesť patriota, vzhľadom k tomu, že Assange a Snowden sú v USA obvinení min. zo špionáže.
  6. Assange a Snowden sú v skutočnosti projekty/nástroje pohlavárov globalizačnej politiky (ide v skatke o nad-židovsko-masonskú úroveň riadenia sveta) v rámci demontáže amerického impéria. Globalizátori z Assanga prakticky vytvorili martýra, ktorý bojoval proti „Deep State“, pričom Trump v týchto veciach pravdepodobne nemal žiadne REÁLNE právomoci, aby mohol napr. Snowdena omilostiť.

  BTW: Platí tu cenzúra „jjéčko“?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This