Pellegrini bol na Schwabovom ekonomickom fóre v Davose v 2019

Mnohí ľudia po vláde Matoviča vkladajú nádeje do nového „imaginárneho bojovníka“ za ich lepší život. Málokto chápe politiku a to, akým divadlom je. Pellegrini je rovnaký ako Matovič, svojími hodnotmi sa radí k liberalizmu a zaspomínať na to, ako by riešil pandémiu, môžme.

Niektorí zažili ním nariadené pobyty v pofiderných štátných karanténach, kde miešali ľudi pozitívnych a príznakmi s tými, bez príznakov.

https://www.uvzsr.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=4087:covid-19-ustredny-krizovy-tab-zavadza-alie-opatrenia-zatvoria-sa-koly-inletiska-karantena-plati-pre-vetkych-ktori-sa-vratia-zo-zahraniia&catid=250:koronavirus-2019-ncov&Itemid=153

 

Svetové ekonomické fórum je výtvor Klausa Schwaba, ktorého mnohí označujú ako novodobého otrokára. Ten už dlho sníva o podradenej spoločnosti ľudí s výraznym obmedzením práv a slobody, ktorá sa dosiahne jeho vysnívanou 4. priemyselnou revolúciou. A zhodou náhod teraz tento starý sociopat Schwab slintá ako využije COVID-19 na naplnenie svojich uchylných predstáv.

Na fóre ako inak aj miláčik mocipánov Václav Havel
Nie Trump za vrchom stola, ale Schwab…fiktívny proľudský bojovník Trump
Pellegrini v Davose v 2019

12.3.2020 Pellegrini zatvoril Slovensko.

Check Also

pellegrini

Pellegrini je za povinné očkovanie na COVID aspoň pre rizikové skupiny

zdroj: https://www.hlavnydennik.sk/2020/08/02/grendel-aj-pellegrini-su-za-povinne-ockovanie-proti-koronavirusu/