Mesto Nitra straší chladiacim prívesom, ľudia kritizujú Hattasa

Marek Hattas sa stal centrom útokov pre údajný kolaps v nemocnici a problematiku zosnulých. Názory na príves sa rozchádzajú – ak ide o chladiarenský box určený na potraviny, nemôže byť použitý pre mŕtvoly – ak pôjdete okolo, odfoťte nám značku, alebo sériové čislo, preveríme jeho majiteľa aj ostatné veci, pošlite nám mailom.

https://www.facebook.com/nitramesto/posts/5068333513207608

Ľudia na internete poukazujú na Hattasovu minulosť na základe videa, ktoré natočili s ľuďmi, s ktorými zakladali hidepark.

video: https://www.mojevideo.sk/video/2ea1c/marek_hattas_primator_nitry_a_slusne_slovensko.html

Citácia z videa: Sedeli sme v krčme celé leto a na konci leta sme zistili, že sme vlastne nič neurobili..tak sme založili občianske združenie.
Zaujímavý komentár fb užívateľa:
Zverili by ste mu do rúk vlastné financie, dom? obyvatelia Nitry mu zverili celé mesto….Cesta k úspechu je jednoduchá, nudiš sa v lete, chľastaš pivo, napíšeš o nejaké granty…OSF mimovládka prispeje…urobiš nejakú búdu, tam predávaš pivo, organizuješ akcie, niekto húli trávu…potom ideš na pódium bojovať za Slušné Slovensko…a zrazu si primátor a zarábaš 5000 EUR…to ti je málo, tak ideš aj za poslanca a tí voliči ťa zvolia a zarábaš okolo 10 000 EUR, sediš na dvoch stoličkách…čo už zrazu nevadí…veď transparentná vláda plná odborníkov…

Check Also

Rodinná firma Kolíkovej získala len v roku 2020 za vlády Matoviča zákazky od štátu za sumu cca 1 500 000 EUR

https://crz.gov.sk/2171273-sk/centralny-register-zmluv/?art_zs2=elektronika+a.s&art_predmet=&art_ico=&art_suma_spolu_od=&art_suma_spolu_do=&art_datum_zverejnene_od=&art_datum_zverejnene_do=&art_rezort=0&art_zs1=&nazov=&art_ico1=&ID=2171273&odoslat=Vyh%C4%BEada%C5%A5&frm_id_frm_filter_3=60806a4000054 orsr.sk: https://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=20551&SID=2&P=1 Vo firme je brat Márie Kolíkovej – Michal predseda predstavenstva, čiže najvyššia …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.