štvrtok , 23 septembra 2021

Lekár upozorňuje: Očkovanie robí krvácania, silné a nepravidelné menštruácie aj v menopauze

Viacero ľudí mi píše, že v ich okolí sú ženy najmä v domovoch dôchodcoch po menopauze a po očkovaní sa im znova vrátila menštruácia.

Tieto prípady nie sú zriedkavé, avšak nejde o menštruáciu, ale krvácanie rôzných foriem ako dôsledok vakcínou vyvolanej trombocytopénie (zníženie počtu krvných doštičiek).

Tieto prípady sa nevyskytujú len u žien v menopauze, ale aj u mladých žien. Tie majú tiež zmeny menštruačného cyklu, silné menštruačné krvácanie, alebo krvácanie pred začiatkom menštruácie. Týchto prípadov je aj podľa oficiálnych dát množstvo. Vyskytujú sa pri všetkých vakcínach na COVID-19. Ženám o týchto udalostiach je nepríjmene hovoriť, mnohé zmeny však nepostrehnú a predpokladá sa, že prípadov je násobne viac ako je hlásených.

Odborníci vyzývajú na hlásenie týchto závažných stavov, aj keď to je ženám nepríjemne.

Odkaz nevzdelaným lekárom, vakcína má vedľajšie účinky, mnoho vedľajšich účinkov, aj krátkodobých…na dlhodobé si ešte počkáme…

Zdroj: MUDr. Radoslav Čičala/ FB

https://www.bmj.com/content/373/bmj.n958/rr-2

Check Also

Čekan bol po očkovaní hospitalizovaný pre zápal srdca

„VEDEC“ ČEKAN BOL HOSPITALIZOVANÝ V KOŠICIACH S MYOKARDITÍDOU (zápal srdca) PO ZAOČKOVANÍ (vedeli ste… ???) …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.