štvrtok , 13 júna 2024

Vo Francúzsku pre štrajky je nedostatok nafty a benzínu, úmysel ako zaviesť Green deal a elektromobilitu?

Elektromobily sú drahé, obsahujú nebezpečné batérie, ktoré keď začnú horieť uhasenie trvá aj niekoľko dní. Pri ťažbe zložiek batérie sa často zneužívajú deti vo veku menej ako 6 rokov, ktoré často po pár rokoch na následky zomrú alebo majú zdravotné problémy. Všetko len preto, že nejakí pomätenci, ktorých reprezentuje Klaus Schwab si povedali, že to tak bude.

Aj preto ľudia nechcú kupovať elektromobily, navyše v čase keď je drahá elektrina alebo jej je nedostatok. Takýmito ťahmi ako vo Francúzsku prinútia opäť ďalšich ľudí ku kúpe elektromobilu. Vo Francúzsku sú štrajky v rafinériach, množstvo čerpacich staníc je zatvorených. A na tých otvorených sú veľké rady.

Aké náhody sa nám to dejú. Putin zaútoči na Ukrajinu, predtým zadĺženie štátov a krach firiem pre COVID a aktuálne problémy s naftou, drevom, elektrinou… ako záhadne to všetko sedí na procesy, ktoré naplánovali choré hlavy okolo Klausa Schwaba.

Bolo by zaujimavé zistiť, či aj tie štrajky nie sú cez nastrčené osoby. Je bežné, že práve na čele rôzných odborov sú podvodníci a zapredanci. Netreba zabúdať, že roky dozadu práve odbory ovládala mafia, ktorá si tam dosadzovala za úplatu svojich poslušných lokajov. Toto nevhodné načasovenie štrajkov môže byť tiež plánované..

Štrajky prebiehajú vyše 3 týždňov na územiach ťažobnej spoločnosti TotalEnergies. Protesty prebiehali tiež v čase, kedy Francúzi sa chystali na dovolenky počas školských prázdnin..takto museli ostať doma, alebo sa ich plán zmenil. Dávajme si pozor aj na druhú stranu, ktorá sa tvári, že ľuďom pomáha..práve tam často býva najväčšia špina.

https://www.reuters.com/business/energy/some-13-french-petrol-service-stations-still-having-supply-problems-2022-10-21/
https://www.thelocal.fr/20221020/french-fuel-shortages-ease-as-refinery-workers-call-off-some-strikes/
https://www.teraz.sk/import/vo-francuzsku-pokracuju-strajky-v-ra/667481-clanok.html?

   Send article as PDF   

Check Also

V Rusku sa koná ekonomické fórum, vstupné takmer 20 000 dolárov a negatívny PCR test podmienka

V Rusku sa koná v St. Peterburgu 5-8.6.2024. Plné označenie Saint Petersburg international economic forum …

2 komentáre

  1. Nerizumuem. Veď menšiny majú ochranu v zákone, alebo sa mýlim?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *