V Rusku ako prvé platby “úsmevom” použitím biometrických údajov, zavádza to človek blízky Klausovi Schwabovi

Herman Gref je generálnym riaditeľom a predsedom výkonnej rady najväčšej ruskej banky Sber. Od roku 2000 do roku 2007 bol ruským ministrom obchodu a hospodárstva.

Putin je jeho veľmi dobrý kamarát a blízka osoba. Ak si dáte ich mená do google, nájdete množstvo spoločných fotiek.
https://index.sme.sk/c/23126258/herman-gref-liberalny-sef-sberbank-je-putinovym-spojencom.html
Gref zavádza v Rusku platbu použitím biometrických údajov (snímanie tváre, oči…). Gref sa pochválil, že Rusko je prvá krajina, ktorá bude mať vytvorenú databázu biometrických údajov svojich občanov (tvár, oči..) a bude prvou, ktorá bude vykonávať takéto platby.

Doteraz je v Rusku nainštalovaných okolo 600 000 platobných terminálov, ktoré snímajú tvár, oči a umožňujú platbu, ktorú označujú ako platbu úsmevom.  Kritici sa obávajú zneužitia takýchto citlivých dát na sledovanie, kontrolu a obmedzovanie občanov. 

Toto masové zavádzanie platieb snímaním tváre Rusko začalo zavádzať v roku 2023.

Rusko na čele s Putinom sa snaži tieto platby naplno presadiť a robí im rozsiahlú kampaň.
https://www.youtube.com/watch?v=MS88xhm_txI

Toto je ďalši dôkaz zavádzania globalistickej technológie sledovania populácie v Rusku, ktoré v EÚ presadzuje Klaus Schwab, ktorý je na čele svetového ekonomického fóra.

Zaujímavosťou je aj samotný Gref, Putinov človek. Ten dlhé roky bol po boku Klausa Schwaba, bol vo vedení Svetového ekonomického fóra. Je to Schwabov človek, ktorý v Rusku zavádza Green deal a sledovanie populácie a je to ďalši dôkaz, že nie je rozdiel medzi Ruskom a EÚ.
https://www.weforum.org/people/herman-gref/

Gref písal predslov knižky Klausa Schwaba v Ruskom jazyku – Veľký reset.
https://unlimitedhangout.com/2022/07/investigative-reports/resetting-without-schwab-russia-the-fourth-industrial-revolution/

Ako inak Gref je uctievač židovskej kabaly, ktorá je spájana so satanizmom. Práve Gref a jeho banka financovali vývoj genetickej vakcíny Sputnik a propagovali očkovanie ľudí. Škoda, že títo kabalisti si tieto experimenty nedávajú, hneď by bolo menej vojen.
https://edwardslavsquat.substack.com/p/the-green-checkmark-that-cares-for
https://edwardslavsquat.substack.com/p/friendly-banker-declares-russia-world

 

   Send article as PDF   

Check Also

Judita Laššáková už v roku 2019 podporovala green deal a elektromobilitu

Judita Laššáková  sa za slobodná volá likérová. Pod týmto menom vystupovala na Facebooku: Judita Likerová. …

One comment

  1. Gottharsky sabat 2016

    je to len jeden z mnohych psychopatickych zlodejskych sadistickych homosexulav v putinskej chabaďackej Rosssionii.ktory prisiel do Moskvy spolu s Vovom Šalomovom z Pitera.Jeho jazdy po moskovskych gaykluboch su zname po celomRusku Ale to neni nič vynimočne u vačsiny kremelskych činovnikov.Vsetko sato da lahko overiť na you tube.Neni to človek.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *