Pred údajným atentátom na Fica v Handlovej schválili milióny EUR pre ukrajinského obchodníka s hydinou

Viacerí na Slovensku si všímajú, že mnoho Ukrajincov na Slovensku skupuje budovy, pozemky a rozbieha obchod legálny aj nelegálny.

Na rokovaní vlády v Handlovej, pred údajným atentátom na Fica schválila vláda finančnú podporu 4 000 000 EUR pre prosperujúcu ukrajinskú firmu formou daňovej úľavy.
Táto firma presne od začiatku vojny na Ukrajine zdvojnásobila svoje príjmy na vyše 100 000 000 EUR. Ako to je možné a prečo jej vedenie nebojuje na Ukrajine?
https://www.finstat.sk/50634721

Hlavná osoba firmy Dmytro Borodavka má adresu bydliska v Kyjeve.

https://www.orsr.sk/hladaj_osoba.asp?PR=Domnitska&MENO=Viktoriya&SID=0&T=f0&R=1

Jeho firmy dovážajú mäso z Ukrajiny a iných neoverených zdrojov a tie prebaľujú do slovenských obalov. Kontroluje niekto kvalitu týchto výrobkov? Koľko obsahujú antibiotík a rastových hormónov?
https://ekonomika.pravda.sk/ludia/clanok/675336-ukrajinsky-podnikatel-ktory-prebaluje-ukrajinske-maso-do-slovenskych-obalov-hovori-o-biznise-s-kurcatami-ktore-hnevaju-cechov/

Ako je možné poskytnúť dotácie od štátu osobám, ktoré tu nemajú ani trvalý pobyt?

 

Ako vidieť firma sa točí v miliónoch EUR, o takých sumách môžu snívať mnohé slovenské firmy. Figurujú tam aj firmy so sídlom v Holandsku, to je daňový raj a slúži na obchádzanie platenia daní štátom.

Zaujímavé je toto rozplánovanie platu zamestnancov. Jedna je prehnané vysoké a zaujimavejšie sú ďalšie roky, kedy plat bude stály a nemenný. Ako to je možné? stanoví sa celoeuropská stála priemerná mzda?
zdroj: https://rokovania.gov.sk/RVL/Material/29539/1

   Send article as PDF   

Check Also

Celá vláda spolu s opozíciou schváli zákon na podporu Ukrajincov – ubytovanie, zdravotníctvo a iné výhody

A zdravotnú starostlivosť musíte poskytnúť, aj keď na to nemáte kapacitu. To sa zbláznili? Slovák …

2 komentáre

  1. Mohl by to být “nepodmíněný příjem” o kterém se taky mluví ve světě sociálního kreditu. Vše tam směřuje, tohle by mohl být správný postřeh. Nakonec Písmo je o mnoho napřed a říká, jak bude světě vypadat:

    ….A nutí všechny, malé i veliké, bohaté i chudé, svobodné i otroky, aby měli na pravé ruce nebo na čele znamení, aby nemohl kupovat ani prodávat, kdo není označen… (Zj 13: 16-17)

    Donutí lidi natetovat si QR kódy? Nedivil bych se. Bible předpovídá celosvětovou totalitu na krátký čas.

  2. Je vela ukrajincov a Rusov na Slovensku, ktori maju na seba prepsane firmy. Biele kone, bezdomovci… EU si urobila z Ukrajiny obrovsky sklad kadecoho – plynu, ropy, roznych technologii, cele elektrarne (a tahat MW z UA, lebo EU je zelena) a Puutinova generalita to teraz bombarduje.

    Vela darebakov prepisalo vybagrovane firmy na Ukrov a Rusov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *