Bolt na Slovensku nedostatočne preveruje minulosť zahraničných vodičov a tak sa stáva, že mnoho bývalých kriminálnikov a zločincov sa dostane do Boltu ako vodič a je takmer nemožné získať výstup z ich registra trestov.
Aj toto sa považuje za jedna z príčin pribúdajúcich incidentov s cudzincami, často z Ukrajiny.
Uznanie a pochvala patrí matke unesenej dcéry, ktorá sa nezachovala zbabelo ako väčšina takto poškodených a verejne sa podelila o informácie a tým výrazne zvýšila pravdepodobnosť, že sa prípad bude riešiť a kompetentní ho nepozametajú ako to radi robia.

Správu šíri aj členka strany Právo na pravdu:
POZOR, ZDIEĽAJTE! ĎALŠÍ POKUS O ÚNOS CEZ BOLT?! ![]()
![]()
![]()
Mamičky, otcovia, mladé dievčatá – zbystrite pozornosť! V dedine Rovinka pri Bratislave došlo k hrozivému incidentu, ktorý vyzeral ako plánovaný únos mladej dievčiny priamo vodičom taxíka Bolt.![]()
![]()
Vodič menom Viacheslav mal odviezť dcéru autorky príspevku do Bratislavy.
Namiesto toho odbočil do poľa za Rovinkou, kde na nich čakali ďalší dvaja cudzinci (muž a žena).
Medzi podozrivými vznikla hádka a bitka kvôli tomu, že vodič zastal na inom mieste, než mali dohodnuté.
Dievčaťu sa našťastie podarilo utiecť, aj vďaka tomu, že na ceste zastavovali iné autá.![]()
![]()
![]()
![]()
1 Vždy zdieľajte polohu jazdy naživo so svojimi blízkymi (priamo v aplikácii Bolt/Uber je na to funkcia).
2 Kontrolujte ŠPZ a meno vodiča pred nastúpením. Ak niečo nesedí, NENASTUPUJTE.
3 Počas jazdy majte telefón v ruke. Ak vodič zmení trasu, okamžite reagujte, volajte políciu (158) alebo využite núdzové tlačidlo priamo v aplikácii Bolt.
Prosba na záver: Ak ste išli okolo poľa za Rovinkou približne pred 1.5 – 2 hodinami a videli ste niečo podozrivé (autá, hádku, utekajúce dievča), ozvite sa polícii alebo autorke pôvodného príspevku!
Nebuďme ľahostajní. Zdieľajte toto varovanie, nech si mladé dievčatá dávajú maximálny pozor!
zdroj:
https://www.facebook.com/photo/?fbid=122169175406936281




s Bolton končím, mažem aplikáciu
pisete kokotiny vy spiny skurvene bodaj by vas jeblo aj vase matky sproste, zariadim aby sa toto dostalo na sud, sirit falosne informacie na ukrajincov, lgbt a neviem co este pojebem tvoju matku aj tatka
Minule som videl mladé chudé dievča na bicykli s veľkou taškou Boltu ísť po veľmi komplikovanej trase cez cestu na rôzne smery. Dievča bolo také napäté, že som ho potom autom predbehol a počkal na na dievča, aby som sa jej spýtal či je v poriadku. Čo preboha robia rodičia a polícia a inšpektorát práce?
Ja teda naozaj viem, že takáto práca pre tie dievčatá a ženy vôbec nie je a čudujem sa že s tým môžu uspieť na pohovoroch mladé dievčatá. A to ma napadlo, že ani nevie komu to jedlo úplne sama a kde na bicykli nesie.
No bol to pre mňa čistý horor ako som to pozoroval.
A tiež pribúdajú cudzinci tmavej pleti, zdravý silný muži dobre oblečený po mestách sa túlajú v partičkách.
Strašné čo sa tu potichu v školách a škôlkach potichu na ministerstve školstva deje, chcú nám zmagoriť deti a mládež? Zakázať mobil a pritom školy plné internetu- nič pozitívne z toho nevznikne. Je to len manipulácia.
Ako si potom dieťa a mladý človek privolá sám pomoc, keď mu mobil zoberú a zakážu aj v škole, zakážu požiadať o rýchlu pomoc na internete? Môžu ho šikanovať a nič nemôže robiť v tú dôležitú chvíľu keď potrebuje pomoc od matky a otca aj v školách.
Je to všetko len taká falošná hra
Rodičia, susedia priateľte sa so svojimi deťmi a doma vytvárajte atmosféru dôvery aby Vám deti aj mládež v puberte všetko povedala čo sa v škôlkach a v školách deje. Každé zachránené dieťa aj mladý človek sa počíta. Je to naša budúcnosť. Musíme ich chrániť pred tým čo sa tu deje.
Agresívne deti – to znamená že ich rodiny niečo veľmi vo výchove zanedbali a prestali si ich všímať alebo aj ich v agresivite podporovali…. Vidíme syna Sulíka čo z neho je?
Vy ste jediný kto im môže skutočne pomôcť.
Čo preboha robia rodičia a polícia a inšpektorát práce?
Rodicia – majitelmi ich mozgov su zidia ktori ich mozgy ovladaju a vyplachuju svojimi mediami 81 rokov.
Policia a inšpektorát práce teda stat riadia zidia 81 rokov, takze nerobia nic.
Prave preto môžu uspieť na „pohovoroch“. Bolt bol zalozeny zidmi a ich kapitalom ako taktika masovej imigracie a pokracovanie rozkladu Europy.
Nechcem byt pesimisticky, ale lepsie ako falosna nadej, pomoc nepride, bola zakazana zakonom, hadajte v koho prospech.