nedeľa , 21 júla 2024

Matovič chcel poslanca postaviť k múru a zastreliť

Matovič niečo, čo sa v slušnej krajine od premiéra naozaj nečaká. Šokujúci zážitok opísal na facebooku Žigov asistent a bývalý hovorca ministerstva životného prostredia Maroš Stano.

Hajzel a idiot, postaviť k múru

Keď Peter Žiga v relácii povedal: ´Za celoplošným testovaním môže byť aj odvedenie pozornosti od nevydarenej pomoci ľuďom a premiérove PR.´ Matovič vykríkol: ´Idiot, je to idiot, hajzel jeden.´ Obrátil sa na mňa: ´Vy ste tu s ním? Odkážte mu, že je idiot,´“ tvrdí Stano.

To však vraj nebolo všetko. Matovič mal celému hysterickému výstupu dodať korunu: „Nervózne sa začal prechádzať pred réžiou a po slovách Petra Žigu z TV, ktorými spochybnil dostatočnú účinnosť plánovaných testov (urobil to pred časom sám Igor Matovič a potvrdili opakovane vedci), nasledoval ďalší výkrik:´Že sa nehanbí šíriť také kotlebovské reči,´ a pritvrdil: ´Postaviť k múru a zastreliť!´” dodáva Stano.

zdroj: https://plus7dni.pluska.sk/domov/premierov-vybuch-exministra-zigu-chcel-vraj-postavit-stene-zastrelit

   Send article as PDF   

Check Also

Kotleba mal v neverejných prieskumoch 16%, Matovič s Lipšicom vytvorili preto Kollára

Voľby 2016 boli veľmi zaujimavé. Stalo sa niečo, s čím nerátal nikto. Kotlebovci sa dostali …

One comment

  1. Ku Zigovi, aktualne Hlassakovi :

    Milióny na IT z čias Žigu sú ukážkovým plytvaním, na ťahu je NAKA.

    Doteraz sa naň minulo 8,5 milióna eur a ministerstvo ho vyradilo nakoniec pred koncom roka ako prebytočný majetok. NKÚ aj nové vedenie ministerstva v tejto veci podali v posledných mesiacoch viacero trestných oznámení, niektorými sa bude zaoberať aj NAKA.

    Celkovo mal stáť 24 miliónov eur.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *