Jaroslav Naď, absolvent amerických špionážnych inštitúcií a vojenský štváč

Zdroj foto: CZ24.NEWS, Topky

Slovenská vláda je plná amerických sluhov. Najmilitaristickejšia americká bábka je Jaroslav Naď.

Absolvent Program on Advanced Security Studies, George C. Marshall Center, Garmisch, Nemecko (2005). Táto nemecko-americká organizácia pripravuje svojich špiónov pre pôsobenie v budúcich štátnych funkciách predovšetkým v ich materských štátoch. Marshallovo centrum má už viac ako 14 400 absolventov, ktorí sa uplatnili vo vysokej politike, v armáde a ako štátni zamestnanci na ústredných orgánoch štátnej správy v cca 157 krajinách. Zameranie je na údajné obranné otázky, čiže presadenie sa vo vysokých funkciách národných štátov súvisiacich s vojenskou problematikou.

Marshallovo centrum je riadené priamo Ministerstvom obrany USA (ďalej len MC) a vzniklo po neúspešnom pokuse o prevrat v auguste 1991 v Rusku. USA si uvedomili, že bez pomoci špionážneho  zázemia sa im nepodarí zotročiť východné štáty Európy, a preto na tento účel vybudovali MC. Čo je zarážajúce, je to, že táto špionážna škola sa zaoberá aj štúdiom vedenia tzv. neregulárneho vedenia vojen a využívaním nelegálnych aktivít vedúcich k dosiahnutiu stanoveného cieľa. V preklade to znamená, využívanie nelegálnych alebo pololegálnych vojenských zoskupení vo vojne ak by podľa medzinárodného práva bolo škodlivé nasadiť do boja legálne vojenské jednotky. Jednoducho povedané – odsúhlasenie teroristických akcií štátnou vojenskou administratívou USA pokiaľ ide o tzv. americké záujmy. Absolventom špionážnej školy MC je aj Miroslav Lajčák, ktorý momentálne plní svoje americké úlohy v Srbsku a západnom Balkáne. Verím, že bratia Srbi jeho aktivity podrobne sledujú a kontrolujú.

Jaroslav Naď pokračoval potom v štúdiu na NATO kurze pre vysokých úradníkov, Škola NATO, Oberammergau (ďalej len NSO), Nemecko v roku 2006. NSO je kurz, v ktorom sa  uskutočňuje vzdelávanie a individuálny výcvik na podporu súčasnej a rozvíjajúcej sa stratégie, politiky, doktríny a postupov NATO. Čiže ide o kurz, ktorý slúži na vymývanie mozgov absolventov s cieľom absolútneho pripútania ich vedomia plneniu úloh NATO. Treba poznamenať, že v prípade J. Naďa bol tento cieľ absolútne splnený.

MZV USA Naďovi sprostredkovalo pobyt na U.S. – European Security Course, čo je príprava kádrov pre globálne vojenské ovládanie krajín proamerickými bábkami iných štátov v prospech USA.

Naď sa odrazil do svojej „hviezdnej“ kariéry proamerickej bábky cez stranu SMER-SD, ktorá už dávno oľutovala, že si na tento káder nedala pozor. V roku 2018 sa prilepil do s.r.o. OĽANO, stal sa poslancom a bol vyhlásený za tieňového ministra obrany a pôsobil ako údajný expert pre oblasť medzinárodnej bezpečnosti a obrany a na oblasť spravodajských služieb. Matovič asi vedel už vtedy, že absolvent špionážnych škôl sa mu zíde.

Naď pracoval chvíľu v SFPA (Slovenská spoločnosť pre zahraničnú politiku), čo je pochybná mimovládna organizácia pracujúca pre cudzie záujmy. Pohybujú sa okolo nej také negatívne „esá“ ako Štefan Hríb, Alexander Duleba, Pavol Demeš a pod. Posledná výročná správa z roku 2020 dokumentuje ich finančné príjmy. Celková výška priznaných dotácií bola 321 488, 52 eur. Z toho dalo ministerstvo vnútra 116 868,44 eur, Medzinárodný vyšehradský fond 78 029,51 eur, ministerstvo zahraničných vecí 10 090 eur, Slovenská agentúra pre medzinárodnú rozvojovú spoluprácu 31 313,38 eur atď. Menšie čiastky dal úrad vlády a ministerstvo životného prostredia. Príspevky od zahraničných organizácií Friedrich Ebert Stiftung 6 206,50 eur, Konrad-Adenauer Stiftung 2 837,70 eur atď. Spolu výnosy tvorili čiastku 397 290,89 eur.

Friedrich-Ebert-Stiftung (FES) je nemecká nadácia skrývajúca sa za sociálne demokratické hodnoty, ale v skutočnosti ide o nemeckú agentúru, ktorá vyhľadáva mladé talenty a umiestňuje ich do politiky v štátoch tzv. nemeckého záujmu. Je dotovaná zo štátneho rozpočtu Nemecka a niektorými nemeckými špionážnymi organizáciami ako napr. Nadácia Konrada Adenauera (NKA). NKA a FES patria medzi nadácie svojho času obvinené zo špionáže v Turecku.

Samozrejmosťou je, že menšie špionážne nadácie sú prepojené na veľké špionážne organizácie ako je napr. GLOBSEC.  Cez tieto organizácie je SFPA prepojená aj na SSPI (Slovenský inštitút pre bezpečnostnú politiku), čiže NATO, veľvyslanectvá USA a Veľkej Británie..Medzi ďalších podporovateľov SSPI patrí americká ambasáda a ambasáda Veľkej Británie. Venovanie pozornosti týmto dvom subjektom by však bolo ako sa povie „nosením dreva do lesa“…V SSPI Naď pôsobil chvíľu ako riaditeľ a potom už začal stúpať po rebríčku funkcií na MO SR.

Naď samozrejme dožičil „teplé“ fleky aj rodine ako je to zjavné zo stránky:

https://plus7dni.pluska.sk/domov/dvaja-bratia-svagrom-ziskali-rezortu-obrany-fleky-bruseli

Pobočník amerického ministra obrany Austina, (ktorý je zodpovedný za páchanie vojnových zločinov v Iraku a Afganistane) Naď je tiež prepojený cez svoju bývalú partnerku Turosovú na ďalšieho špióna Mikulca, má prsty v nelegálnom dodaní systému S-300 Ukrajine, ako i dodávky ďalšieho vojenského materiálu. Má tendenciu „poctiť“ svojich spoluobčanov expresívnymi vyjadreniami ako opičiaci a dezoláti. Je vysoko pravdepodobné, že tak koná na základe sebaobdivu v zrkadle. Dezolát Naď je obrovským bezpečnostným rizikom pre Slovenskú republiku a už dávno mal byť zo svojej funkcie vykopnutý…Najväčším hriechom Naďa je príprava a realizácia zapredaneckej Dohody tzv. DCA medzi USA a SR. Ide o priame ohrozenie vitálnych záujmov SR, jej integrity, suverenity a samostatnosti.

Mimochodom Naď v októbri 2021 debatoval o príprave okupačnej Dohody tzv. DCA v Pentagone s americkým ministrom obrany Lloydom J. Austinom III. Otázka znie, či mal na tento krok mandát vlády SR alebo tak urobil z vlastnej iniciatívy. Ak tak urobil z vlastnej iniciatívy, je tu vážne podozrenie zo spáchania trestného činu vlastizrady. Podozrenia z vlastizrady sú umocnené pripomienkami Generálnej prokuratúry SR, ktorej pripomienky neboli akceptované a ani generálnemu prokurátorovi SR M. Žilinkovi nebolo umožnené na pôde parlamentu predniesť svoju reč k zradcovskej Dohode. Prečo? Bolo už dopredu dohodnuté v USA prijatie tejto zradcovskej Dohody? Ako je možné, že v zozname vojenských základní USA figurujú letiská Kuchyňa a Sliač už od roku 2019? Treba sa opýtať Miroslava Lajčáka, ktorý má na svedomí prvý pokus o presadenie tejto Dohody. Vtedy našťastie neprešla…

Naď si skromne v majetkovom priznaní z roku 2020 uvádza, že vlastní rozostavaný jednoizbový byt v B. Štiavnici. Podľa listu vlastníctva 6623 ide však o nový apartmánový byt v luxusnom polyfunkčnom centre-rezidencii „Opera“ v centre mesta. Trochu to mení pohľad na cenu nemyslíte? Apartmány sa prenajímajú hosťom. Okrem toho vlastní v B. Štiavnici pozemok 1091 m2 vhodný na výstavbu rodinného domu, rodinný dom v Hrubej Borši, dvojizbový byt v katastri Rimavskej Soboty, Audi a Mercedes. Že by sa v štátnej správe tak dobre zarábalo? Alebo existujú ešte účty, o ktorých nevieme niekde v zahraničí? Ak áno, bolo by vhodné zistiť pôvod tých peňazí, či nepochádzajú napríklad za služby USA? Naďov kamarát na ministerstve vnútra bývalý vojenský špión Mikulec ho riešiť nebude, a tak môže Naď zatiaľ pokojne spávať.

To že Jaroslav Naď mrhá obrovskými peniazmi daňových poplatníkov sa akosi vytratilo z „trhu“ informácií. Faktom je, že takéto mrhanie ohrozuje široké vrstvy obyvateľstva a znehodnocuje im kvalitu života – na úkor smrtonosných hračiek dočasného ministra Naďa…

Poslanec Blaha obvinil Naďa s vlastizrady. Naď ho za to zažaloval.

Paragraf 311 Trestného zákona SR o vlastizrade hovorí:

Občan Slovenskej republiky, ktorý v spojení s cudzou mocou alebo s cudzím činiteľom spácha trestný čin úkladov proti Slovenskej republike, teroru, záškodníctva alebo sabotáže, potrestá sa odňatím slobody na pätnásť rokov až dvadsaťpäť rokov alebo trestom odňatia slobody na doživotie.

Je jasné, že Naďovi sa nič nedokáže pokiaľ táto vláda bude pri moci. Podozrenia tu však sú…

 Odkaz pre vojakov:

Začnite plniť prísahu danú občanom SR a nerešpektujte tých predstaviteľov vlády a Vášho rezortu,  ktorí Vám v tom bránia svojimi protiústavnými činmi!!!

 Vykonávanie vojenských rozkazov v rozpore s prísahou nie je zaväzujúce a vojak ich plniť nesmie. Naopak, má právo a povinnosť sa týmto rozkazom vzoprieť!!!

 Vojenská prísaha znie:

 „Slávnostne prisahám, že budem verný Slovenskej republike. Sľubujem, že budem zodpovedne plniť úlohy, ktoré ozbrojeným silám vyplývajú z Ústavy Slovenskej republiky, ústavných zákonov, zákonov a budem vykonávať vojenské rozkazy. Budem čestným, statočným a disciplinovaným vojakom. Som pripravený brániť slobodu, nezávislosť, zvrchovanosť, územnú celistvosť Slovenskej republiky a nedotknuteľnosť jej hraníc. Na to som pripravený vynaložiť všetky svoje sily a schopnosti a nasadiť aj svoj život. Tak prisahám!“

PS: čoho sú zločinci NATO schopní, si môžete pozrieť tu:

https://vdocuments.mx/bela-knjiga-nato-zlocina-u-jugoslaviji-iipart2.html?page=1

Z mesta SNP Ivan Štubňa

Viac na:

https://beta.ucps.sk/stanovisko-a-pripomienky-k-navrhu-na-uzavretie-dohody-o-spolupraci-v-oblasti-obrany-medzi-vladou-slovenskej-republiky-a-vladou-spojenych-statov-americkych

 

   Send article as PDF   

Check Also

Rotary club je tajná slobodomurárska odnož hrajúca sa na charitu

Podobne ako rôzn iné tajné organizácie aj Rotary club sa navonok prejavuje charitatívnou činnosťou. K …

2 komentáre

  1. Čudujem sa takýto amický borec, ešte čučí ako voš vo svojom pelechu!🙄😬

  2. Dokazany vodkopredajca, foto dole – aj so svojim politickym tutorom Drogom (na foto vzadu) :

    https://necenzurovane.net/22/antikrist.html

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *