nedeľa , 26 mája 2024

Český profesor a lekár kriticky voči rúškam a opatreniam v Česku

Na Slovensku máme mnoho profesorov, mnohí však skončili na pochybnej Univerzite Sv. Alžbety Dr. Krčmerýho. Na tejto škole získala titul Doc. aj bývala ministerka – Andrea Kalavská, jej manžel napojený na farma lobby tam získal titul prof. a dokonca aj najväčši obhajca očkovania proti Covid a člen Matovičovho krizového štábu – Pavol Jarčuška tam tiež získal prof. titul. V krizovom štábe Matoviča robil aj prof. Krčméry.

Je až smiešne riadiť sa takýmito odborníkmi, ktorých tituly sú pochybné a vedomosti otázne. Vďaka médiam a lobystickým skupinam sa im vytvára pozitívny obraz v spoločnosti. Viacerí z nich sú napojení na finančné skupiny, farma lobby.

Na proti tomu voči týmto nezmyselným opatreniam vystupujú ľudia, ktorí majú tituly získane nie na pochybných univerzitách, ale na lekárskych faktultách, kde to je problematické a na Slovensku skutočných profesorov medicíny máme minimum z toho, čo v Česku. Oplatí sa vypočuť si názor profesora, onkológa a bývaleho dekana lekárskej fakulty Masarykovej Univerzity – MUDr. Žaloudika.

Ten kritizuje nosenie rúšok všetkými občanmi. Taktiež kritizuje strašenie pozitivitou testou a pousmieva sa, že všetci sme pozitívni na baktériu E.Coli. Pritom média a “odborná” verejnosť sa zabudla zamerať na nárast pozitívnych prípadov COVID s príznakmi ochorenia, o tých nejako nepočuť.

zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=9AAJYYw7IZM

   Send article as PDF   

Check Also

Rusko začalo produkciu vlastných mRNA zložiek, vakcín a PCR testov

Rusko nezaostáva v očkovaní za západom. Okrem svojej genetickej DNA vakcíny sa sústredí na vývoj …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *