Čekan chce zrušiť FB Blahovi, TV Slovan, jeho lokaji aj našu stránku

Nebolo to dávno, čo tento prefarbený róm chcel posielať tých, čo sa nedajú zaočkovať do Afriky, v jeho totalitnom mysleni pokračuje…ako správny farma lobista..nechce iné názory. Vakcíny stoja na skladoch a treba ich predať a nie vyhodiť…

O Čekanovi sa dlhodobejšie šepká, že ide o osobu napojenú na zahraničné záujmy. Pred voľbami 2020 robil kampaň Progresívnemu Slovensku, pracoval na Rockefellerovej univerzite.

   Send article as PDF   

Check Also

MUDr. Piják: SABAKA SA STÁLE STAVIA DO ROLE UKRIVDENÉHO A DÚFA, ŽE NOVÁ VLÁDA UROBÍ NÁPRAVU, KEĎ BUDE PREŠETROVAŤ MANAŽENT PANDÉMIE

Pán Sabaka dostal nedávno ocenenie Biela vrana. Na otázku, či to považoval za zadosťučinenie jeho …

5 komentárov

 1. podvodne vzdelanie

  V prvom rade je treba preverit ako sa tento fašista anenavistna antislovensky tupy rasista dostal k vuzdelaniu pretože to že presstituti urobili z tejto primitivnej idiotiny celevritu a zapredane politicke globalisticke kurbvy mu dli funciu nestači na to kolko primitivizu a debilizacie z tejto antislovenskej šopiny srčši do eteru . to e niekde v amrike nosil v nejakej vedeckej inštitucii kavu a pripisali ho na nejaky projekt neznamena že tot nacisticke hovado a debil ma niečo okrem exkrementov v hlave. každy si može jeho odbornost pozriet v tv soviniticke presstituske kurvy tam urobili o nom relaciu a o tom o čom je jeho praca je tam absolutne hovno treba konfrotovat s tymi čo tejto antislovenske svini dak titul

 2. Už aj Dr. Bukovskému zrušili kanál na Youtube. Tu je vyjadrenie Dr. Bukovského na facebooku:

  Tlačová správa
  MUDr. BUKOVSKÝ REAGUJE NA ZRUŠENIE YOUTUBE KANÁLU „Dr. IGOR BUKOVSKÝ – AKV“
  Bratislava, 27.9.2021
  YouTube cenzuruje bez udania dôvodu a v rozpore s Ústavou SR
  Včera, 26.9.2021 o cca 16,00 hod. došlo k zrušeniu a vymazaniu kanálu Dr. Igor Bukovský – AKV (ambulancia klinickej výživy) na platforme YouTube.
  Podľa informácii správcu platformy YouTube ide o trvalé zrušenie kanálu z dôvodu opakovaného porušenia komunitných pravidiel. Bez udania konkrétneho dôvodu.
  Prvé varovanie za „porušenie komunitných pravidiel služby YouTube“, ktoré následne viedlo k zrušeniu celého kanálu, bolo prijaté v júli 2021 a odvtedy sme opakovane kontaktovali „správcu služieb“ platformy YouTube a žiadali o konkrétne výhrady a vysvetlenie. Žiadali sme o možnosť priamej komunikácie so zodpovednou osobou a podrobnejšie informácie, aby sme sa prípadným porušeniam komunitných pravidiel v budúcnosti vyhli. Do dnešného dňa sme neboli zo strany YouTube informovaní o tom, akým konkrétnym spôsobom malo z našej strany dôjsť k porušeniu komunitných pravidiel. Rovnako sme sa nedozvedeli, kto konkrétne a na základe čoho vyhodnocuje porušenie zmienených pravidiel a následné kroky.
  Sociálne siete, vrátane platformy YouTube, pri uplatňovaní svojich komunitných pravidiel argumentujú súhlasom „používateľa služieb“ s obchodnými podmienkami. Avšak, podľa princípu právnej hierarchie nadradenosti vyšších právnych noriem sú všetky ustanovenia akejkoľvek zmluvy, ktoré sú v rozpore so zákonom, považované za neplatné.
  Služby platformy YouTube majú podnikať na území EÚ a SR v medziach zákonov. Najvyšším zákonom SR je Ústava. Ústava SR v článku 26 uvádza nasledovné ustanovenia:
  1) Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené.
  2) Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu. Vydávanie tlače nepodlieha povoľovaciemu konaniu. Podnikanie v odbore rozhlasu a televízie sa môže viazať na povolenie štátu. Podmienky ustanoví zákon.
  3) Cenzúra sa zakazuje.
  4) Slobodu prejavu a právo vyhľadávať a šíriť informácie možno obmedziť zákonom, ak ide o opatrenia v demokratickej spoločnosti nevyhnutné na ochranu práv a slobôd iných, bezpečnosť štátu, verejného poriadku, ochranu verejného zdravia a mravnosti.
  Obmedzenie práva na šírenie názoru môže byť v Slovenskej republike realizované iba na základe zákona. Komunitné pravidlá služieb YouTube či súhlas s ich obchodnými podmienkami takým zákonom nie sú. Rovnako nie sú zákonné ani subjektívne kroky anonymného človeka/ľudí, ktorý/í v mene spoločnosti Google konajú ako „národní správcovia“ obsahu šíreného v SR na platforme YouTube.
  Preto konanie kohokoľvek, kto sa označuje ako „správca“ služieb YouTube v SR, v prípade zrušenia YT kanálu „Dr. Igor Bukovský – AKV“, porušilo Ústavu SR. Túto skutočnosť si dovoľujeme dať do pozornosti príslušným úradom SR a zvážime aj možnosti priameho podania podnetu na Generálnu prokuratúru SR.
  Kanál „Dr. Igor Bukovský – AKV“ bol založený v roku 2013, ale až do jesene roku 2018 bol takmer neaktívny a obsahoval menej ako 10 videí. Od októbra 2018 začal prinášať obsah so zameraním
  • prevencia a podporná liečba obezity, kardiovaskulárnych ochorení, cukrovky, nádorových ochorení, ochorení pohybového aparátu a nervového systému
  • prevencia a podporná liečba porúch trávenia a ochorení tráviaceho systému
  • správne modely stravovania pre deti
  • úprava výživy rekreačných aj vrcholových športovcov a pod..
  Krátko po tom, ako na jar 2020 politici v rozpore s dovtedajšou praxou prevzali kontrolu nad riešením medicínskeho problému, teda ochorenia COVID-19, a ako sa ukázalo, že ich konanie bude veľmi pravdepodobne viesť k mimoriadne závažným negatívnym následkom v celej spoločnosti (napr. k poškodeniu fyzického aj psychického zdravia jednotlivcov aj spoločnosti, nárastu domáceho násilia, nárastu drogových a iných závislosti, významného nárastu sexuálneho zneužívania detí, závažným výpadkom vo výučbe a vzdelávaní, tragickému narušeniu medziľudských vzťahov, poškodeniu ekonomiky a pod.) sa začal kanál „Dr. Igor Bukovský – AKV“ verejne angažovať aj v otázkach prevencie a podpornej liečby ochorenia COVID-19 a prevencie negatívnych následkov politických krokov na fyzickom a psychickom zdraví obyvateľov SR.
  Od októbra 2018 do septembra 2021 zverejnil kanál „Dr. Igor Bukovský – AKV“ zhruba 400 videí a získal si dôveru divákov. Ku dňu zrušenia mal 151 000 odberateľov a až 38 miliónov pozretí jednotlivých videí.
  Vo videách so spoločensko-politickým obsahom bolo z našej strany zámerne zakázané zobrazovanie reklamy tretích strán a preto žiadne video s touto tematikou nebolo zdrojom finančného zisku v prospech kanálu „Dr. Igor Bukovský – AKV“, alebo jeho autora.
  Informácie na našom kanáli, ktoré sa týkali prevencie vírusových ochorení a ochorenia COVID-19, či potrebných podporných opatrení v prípade pozitívneho výsledku testu na prítomnosť vírusu SARS-CoV-2, často o niekoľko mesiacov predbiehali nielen informácie z oficiálnych médií, ale aj z oficiálnych miest ako je Ministerstvo zdravotníctva SR.
  Za viac ako rok a pol aktivít kanálu „Dr. Igor Bukovský – AKV“ došlo k jednému informačnému omylu, ktorý bol priznaný a došlo k verejnému ospravedlneniu a uvedeniu informácie na správnu mieru.
  Zrušenie kanálu „Dr. Igor Bukovský – AKV“ zo strany slovenského „správcu služieb“ na platforme YouTube považujeme za nezákonnú cenzúru.
  So znepokojením sledujeme, že takáto prax zo strany „správcov“ sociálnych sietí je čoraz častejšia a nositelia utajených ideologických cieľov, ktorí stoja v pozadí týchto nedemokratických, cenzorských činov, už celkom bez zábran porušujú Ústavu SR, Listinu základných práv a slobôd, aj právne predpisy EÚ.
  Vyhradzujeme si právo podniknúť všetky právne kroky, ktoré nám umožňuje právny poriadok SR a súčasne pripravujeme nový projekt, o ktorom budeme verejnosť včas informovať.
  MUDr. Igor Bukovský PhD.,
  AKV – Ambulancia klinickej výživy, s.r.o.
  MUDr. Igor Bukovský, PhD. je absolventom Lekárskej fakulty UK v Bratislave, jeho PhD. titul je z odboru „Normálna a patologická fyziológia človeka“. 12 rokov vyučoval a prednášal na Lekárskej fakulte UK a Slovenskej technickej univerzite v Bratislave. Je členom Americkej spoločnosti klinickej výživy, Americkej akadémie pre výživu a Kanadskej spoločnosti pre výživu. Bol úspešným reprezentantom Česko-Slovenska a mnohonásobným Majstrom Slovenska a Česko-Slovenska v plávaní.
  Odbornú reputáciu MUDr. Bukovského v médiách a očiach verejnosti zásadne poškodil najmä vtedajší predseda Vlády SR Igor Matovič, ktorý ho pred rokom, teda 25. septembra 2020, verejne osočil a dehonestoval nielen na tlačovej besede Vlády SR ale aj na rokovaní NR SR. V tejto veci podal MUDr. Igor Bukovský, PhD. voči bývalému predsedovi vlády žalobu a o výsledku súdneho sporu bude verejnosť informovať.

  Viac na: https://www.facebook.com/dr.bukovsky

 3. Tento borec, nech sa pochváli,že po včeličke skončil v Ústave srdcovocievnych chorôb v Košiciach. Je plný nenávisti,ale ako funguje zákon Univerza,tak sa mu to zlo vráti 3x!

  • borec je od slova hyperborea je to bajna krajina bielych ludi na severe kde vidiš v sprostom ciganovi bielu akurat na tej prefarnenej tupej fašistickej mengeleovskej gebuli . je to to iste ako by si oslovoval najposlednejšieho vraha azlodeja titulom jeho veličenstvo.

 4. Mozem potvrdit, inenoviny na FB je jedna zo stranok, na ktorej su komentare kontrolovane rucne. Vsimol som si to nahodou, hned po odoslani pripsevku ho nie je mozne editovat ani zmazat. Po par minutach mi vyskoci, ze FB zmazal moj komentar ako spam. Podobne je to napr na Informacie bez cenzury alebo na Uhrikovej stranke. https://postimg.cc/4K7SRD6k

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *