Blaha o kauze Záleskej a Tódovej

TÓDOVÁ SA PRIZNALA – PÍŠU SO SUDKYŇOU ZÁLESKOU ROZSUDKY NAD FĽAŠOU ŠAMPANSKÉHO?

Monika Tódová je neuveriteľne smiešna. Dnes využila Denník N na to, aby si vyliala srdiečko o svojom vzťahu s Pamelou Záleskou.

1. Keď dával svoj coming out Iliev, bolo to nekonečne trápne, keď to robil Púchovský z Policajného prezídia, bolo to ešte trápnejšie, ale po Tódovej coming oute mi ustrelilo dekel.

2. Celé Slovensko vďaka Martinovi Daňovi už tri dni vie, že baba je rozvedená a že je v milostnom vzťahu so sudkyňou, ktorej už roky robí ideologické krytie v Denníku N.

3. A ona dnes prichádza s úplne že “prekvapivým” odhalením, že je lesba. Od dojatia nedýchame. Milá Monika, Tvoja sexuálna orientácia je nám ukradnutá, to si rieš so svojím ex-manželom.

4. Tu niekomu zjavne uchádza pointa, tak to zopakujme – verejný činiteľ, sudkyňa, ktorá poľuje na opozíciu, má vzťah s novinárkou, ktorá poľuje na opozíciu a Tódová má tu drzosť napísať, že to je jej súkromná vec?

5. A že už nepíše priamo o svojej milenke, ale už “iba” obhajuje jej súd a útočí na jej obete? Na Dávida Lindtnera či na politikov Smeru?

6. To je akože súkromná vec? Tódová sa zbláznila? Veď ešte prednedávnom naháňala s kamierkou iné verejné osoby – to vtedy jej to neprišlo ako súkromná vec?

7. Sudkyňa je verejne činná osoba. Tak ako politici. A jej milovaná Pamela je dôvodne podozrivá z vynášania informácií zo spisov – odkedy je trestný čin súkromná vec?

8. Fanatická a zlostná liberálna novinárka, ktorá ovplyvňuje sudkyňu – to, preboha, nie je súkromná vec. Tie dve baby sa úplne zbláznili? Za toto musia skončiť – obe. Okamžite.

9. Pamätám si, ako sa ofučala Tódová, keď som zistil, že do svojej diplomovky použila iba dve knihy a ešte jej oponentku robila kamoška Zuzana Wienk. Level Matovič.

10. Odrazu jej nechutila vlastná medicína a naparovala sa, že má právo na súkromie. Akoby ľudia nemali právo vedieť, odkiaľ jedna z hlavných propagandistiek Lipšica a Záleskej, čerpá zdroje. A aké má vzdelanie. A kto za ňou stojí.

11. Dnes to už vieme. Nie vďaka nej – ona to tajila. Aj Záleská. Vieme to vďaka investigatívnemu novinárovi Daňovi.

12. A čo je najtragickejšie, liberálne médiá to tri dni zatĺkali. Tým ukázali celému Slovensku, že sa im nedá veriť. Nikomu z nich. Ani N-ku, ani Smečku, ani Pravde, ani telkám. Nikomu.

13. Kryjú mafiu, ktorá ovládla justičný a policajný systém. A nielen to – oni s ňou otvorene spolupracujú.

14. Ešte raz – mne je srdečne jedno, že sú Tódová a Záleská lesby, ich coming outy nech si strčia niekam, ale čo mi nie je jedno, že sudkyňa, ktorá odrovnala Milana Lučanského a Dušana Kováčika a chystá sa odrovnať Dávida Lindtnera, je milenkou novinárky, ktorá Smer už roky priam hystericky nenávidí.

15. Novinárky, ktorá je na výplatnej pásky milionárov z Esetu. Haló! To čo je?!

Toto je absolútny koniec právneho štátu na Slovensku – ak Záleská nepoloží funkciu a ak Tódová bude ďalej písať tie svoje drísty do Denníka N, tak je definitívne potvrdené, že Slovensko ovládla liberálna chobotnica. A už sa za to ani nehanbia. Toto musí skončiť!

Martina Daňa, ktorého teraz ospevujú obvinila NAKA práve za vlády SMER-SD a potom odsúdili.
https://hnonline.sk/slovensko/2052714-naka-obvinila-kontroverzneho-aktivistu-dana-zo-spachania-danoveho-podvodu

   Send article as PDF   

Check Also

Fico po atentáte vyzerá lepšie a opáleny ako pred atentátom, bol skutočne v nemocnici?

Fotky vznikli zostrihom 2 videíí. – 13.5.2024: https://www.facebook.com/watch/live/?ref=watch_permalink&v=1506160059935979 – 5.6.2024 https://www.youtube.com/watch?v=HM3YD0C9OJI Fico ako bájny vták …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *