utorok , 16 apríla 2024

Anton Grňo: Samopalom mi mierili na hlavu. Dúfam, že ľudia nebudú voliť Fica

Anton Grňo nám poskytol vyjadrenie o jeho stíhaní na základe extremistických zákonov, ktoré prijal Harabin a Ficova vláda.

Vyjadrenie:
V roku 2016 som sa oficiálne stal členom Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko. V Bánovciach nad Bebravou sa to rýchlo roznieslo, keďže som pracoval ako vedúci mäsiarne a veľa ľudí ma poznalo. Začal som sa venovať komunálnej politike a poukazovať na prešľapy, ktoré sa robili na mestskom a okresnom úrade a hlavne som začal riešiť cigánsku otázku v meste a vtedy to začalo . Stratil som veľa priateľov a začala sa o mňa zaujímať polícia.

Behom dvoch rokov bolo na mňa podaných cca 10 trestných oznámení. Keď som robil predvolebný míting,tak deň predtým mi v noci stáli dve dodávky pred barakom. Prišli vyhrážky a po 14 r strata zamestnania, lebo som sa rozhodol ostať Kotlebovec .

Zamestnal som sa u kamaráta, ale po roku som musel odísť lebo mu začali chodiť všetky kontroly, aké existujú. Potom ma odsúdili za národný a v dnešnej dobe aktuálny a morálny pozdrav NA Stráž! Bol som niekoľko krát na výsluchu NAKA v Bratislave, B Bystrici. To vidíte, že vás monitorujú, odpočúvajú a obťažujú blízkych. Cez covid som dostal cca 7 pokút ( dve boli po 350e).

Potom prišla domová prehliadka, ktorá trvala sedem hodín a sedem hodín mierenie so sapikom na hlavu a šou pre susedov. Myslím, že to bola objednávka nakoľko som kandidoval za primátora BN. Kandidátku som stiahol, aby som nepoškodil strane. Už rok čakám, čo bude, lebo predvolávajú na NAKA mojich blízkych kolegov a kamarátov. Ja sa nebojím a ani sa nedám zastrašiť. Mám 52 r a môj názor sa nezmenil a od detstva som bol vychovávaný k úcte nášmu národu , otčine ,nášmu prezidentovi Jozefovi Tisovi, otcovi národa Andrejovi Hlinkovi a nášmu velikánovi Ľudovítovi Štúrovi. Dúfam , že ľudia nebudú voliť Fica, lebo on môže za všetko zlé. Škoda , že ľudia zabúdajú. Zabudol som napísať o vlastizradcovi Benčikovi, ktorý podal viac krát na mňa trestné oznámenie a napísal niekoľko článkov.

   Send article as PDF   

Check Also

Lívia Pavliková a Kulturblog podporili Žida Harabina za prezidenta SR

Nebolo to dávno, čo Mazúrek kritizoval Harabina za jeho extremistický zákon. A zrazu začali podporovať …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *