utorok , 4 augusta 2026

Video o Jánovi Kuciakovi, vraj na Slovensku zakázané

Náhodou som našla toto video, dokument o Jánovi Kuciakovi. Ja som ho videla prvýkrát.

Tu je odkaz na neho:

https://www.facebook.com/reel/1130760879297715

Už som na túto tému, čo sa deje na Slovensku písala v týchto článkoch:

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/09/13/list-kuciakovym-rodicom-ohladne-prace-novinarov/

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/10/14/novinarka-pavla-holcova-a-nominace-na-cenu-cesky-goodwill-2022/

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/11/12/novinar-marek-vagovic-a-rozhovor-s-nim-o-organizovanom-systeme-statnej-mafie/

https://popelka.blog.pravda.sk/2022/10/03/caputova-hamran-vagovic-matovic-mal-pravdu/

Všetci sa točia hlavne okolo Kočnera a Zsusovej. Ale Zlatica Kušnírová v jednom rozhovore pre aktuality.sk povedala, že obaja: Ján Kuciak a Martina Kušnírová mali prísť na východ a povedali jej, že Janko tam mal prácu. Nechceli jej povedať, o čo ide. Bolo to krátko pred jeho smrťou. Neverím, že to, že museli zomrieť bolo o uverejnej kauze. Podľa mňa to bolo skor kvoli tomu, čo nestihol uverejniť.

Nebol to náhodou tento prípad nižšie? Lebo je divné, že o tomto prípade všetci novinári mlčia a nie je to banalita. Práveže sú to závažné informácie. Do toho by mi „sedeli“ i informácie o bitcoinovej kauze v ČR…v ktorej sa spomínali drogy. Veď ten človek nemohol byť v tej kauze sám.

https://popelka.blog.pravda.sk/2025/06/27/bitcoinova-kauza-pokracuje-a-pavel-blazek-je-nadale-poslancem-za-ods-s-poslaneckou-imunitou/

No podľa toho, ako v tomto videu michalovský novinár Marek Boka sa bojí, to vyzerá, že tento prípad nie je banalita.
A Ján Kuciak bol odvážny, takže keby ho oslovil, nedivila by som sa, že by Kuciak do toho „šiel“….
Je to fakt závažný prípad a média mlčia, ako keby nebol, nič sa nestalo.
Tak sa nedivím, že mlčia aj o ututlaní tunelovania VSŽ Košice. No proste: odvážni a nezávislí novinári: čo nechcú, to neuverejnia.

https://popelka.blog.pravda.sk/2024/11/15/minister-sutaj-estok-zatajuje-velku-kauzu-policie-a-este-ma-cenzuru-na-fb/

https://popelka.blog.pravda.sk/2024/12/03/matus-sutaj-estok-ste-pokrytec-bez-stipky-moralky/


Mafia na východe…Pašeráci,drogy a polícia

Je to vraj vysoko organizovaný systém….pustite si aspoň časť videa, sú to fakt zaujímavé informácie.

Doplnenie:

Nechápem, keď sa mu Marián Kočner vyhrážal, že mu redakcia nezabezpečila policajnú ochranu. Pritom manžela šéfredaktora Aktuality.sk Petra Bardyho Denisa Bardyová posobila ako hovorkyňa Policajného prezídia.
Takže ak o tom vedeli, že sa mu ktokoľvek vyhráža, tak jeho šéf sa mal poradiť s manželkou a ona sa mali poradiť na polícii, ako sa dá ochrániť.

Prečo polícia neurobila všetko preto, aby sa to nestalo?

Informácia o tom, že video je na Slovensku zakázané: (hľadala som odkaz na video naživo a nenašla som ho)

Uverejnené na: https://popelka.blog.pravda.sk/2026/08/04/video-o-janovi-kuciakovi-vraj-na-slovensku-zakazane/

   Send article as PDF   

Check Also

Ľudské práva, prečo bezdomovcom skoro nikto nepomože a väčšina ľudí nimi opovrhuje?

Prečo sú bežní ľudia tak bezcitní a ľahostajní? Prečo tak veľmi odsudzujú bezdomovcov? To si …