štvrtok , 23 júla 2026

Zhorel elektrický autobus, deti evakuovali, hodili to na naftový ohrievač

To už zdravý rozum nepochopí. Zhorel elektrický autobus s lítiovou batériou. Ale podľa „odborníkov“ príčina požiaru nie je v autobatérii, ale v naftovom ohrievači, ktorý z neznámeho dôvodu je súčasťou autobusu :). A dokonca 95 litrov nafty. Prečo sa to nazýva elektrický autobus? Aby bol na to bakšiš vo forme dotácie? Zvrátene.

Rovnaký bizar, ako naftové agregáty vo veterných elektrárňach, ktoré poháňajú veterné elektrárne a ani Boh nevie, kto vyrába elektrinu, či vietor alebo naftový agregát. Elektrinu z veterných elektrárni predajú podstatne drahšie, tak sa oplatí platiť aj za naftu. Navyše na podvodné veterné elektrárne sú obrovské dotácie z komunistického plánovania v EÚ. EÚ rozdáva a kupuje si zapredané hyeny, aby presadzovali ich ideológie. Poučili sa z komunizmu a svoje plány napĺňajú legálnou korupciou.

Ako inak v článku kritikov hneď označili ako antiEV a diskusiu zakázali. Demokracia a transparentnosť.

https://driving.ca/auto-news/local-content/montreal-electric-school-bus-fire-into-flames-lion-c

   Send article as PDF   

Check Also

Jednosmerný prúd, ktorý je v elektrických autách, rodinných domoch s fotovoltaikou je ideálny na vznik požiarov. Horí hneď a dlho. Opak je striedavý prúd od Nikola Teslu.

Nikola Tesla stál za mnohými objavmi, mnohé mu boli ukradnuté. Jedným z jeho najväčších úspechov …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *