pondelok , 20 septembra 2021

Radačovský, advokát rodiny Lučanského má dokument, kde sa píše, že Lučanského 9.12.2020 prevážali do Banskej Bystrice

Informáciu o tomto prevoze nikto nepriznal, až potom ako vytiahol dokument advokát Lučanského rodiny.

Hlavné správy: Okolo tej veci je stále strašne veľa rôznych šumov a protichodných informácií. Urobili ste tlačové vyhlásenie, v ktorom ste vysvetlili vašu pozíciu (viď vyššie). Ale ako to teda bolo: bol generál Lučanský prevezený do Banskej Bystrice alebo nie?

Radačovský: Môžem povedať jedine to, čo som už povedal. Mám listinný dôkaz, z ktorého vyplýva, že dňa 9. 12. 2020 bol generál Lučanský prevezený do ÚVV a ÚVTOS v Banskej Bystrici. Tento dôkaz predložím orgánom činným v trestnom konaní a nech tieto orgány vyhodnotia, či tento listinný dôkaz je alebo nie je správny, či to tak bolo alebo nebolo. U mňa to vzbudzuje pochybnosti.

Hlavné správy: Tých pochybností je viac ako dosť. Ako sa napríklad stavia k tým rôznym informáciám rodina Milana Lučanského? Veria vôbec oni tej verzii, že ich otec, manžel spáchal samovraždu? Oni ho predsa poznali, najmä manželka musela vedieť, aký on bol človek, aký mal vzťah k životu a či by si naň siahol…

Radačovský: Nemôžem to za nich povedať, ale aj sami si môžete dať odpoveď, že keby tomu verili, asi by nechceli, aby som ich zastupoval, a aby sa vec prešetrovala.

zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/preco-media-odvadzaju-pozornost-pri-dokumente-o-lucanskeho-pobyte-v-bystrici/2408682

Check Also

Popradské noviny manipulujú o Lučanskom

Pozor tieto údajne mýty a fakty neberte vážne. Ide o čisto propagandistický a manipulatívny text, …