pondelok , 26 júla 2021

Nositeľ Nobelovej ceny, profesor Montagnier varuje pred masívnym očkovanim voči COVID-19

Profesor Luc Montagnier, nositeľ Nobelovej ceny za medicínu žiada zastavenie masívneho očkovania proti COVID-19. List zaslal predstaviteľom štátu Izrael. V liste opisuje, že sa dlhodobo špecializoval na vírusy, pracoval v Pasteurovom inšitúte zaoberajúcom sa mikroorganizmami. Je nositeľ Nobelovej ceny za fyziológiu a medicínu, za objavenie vírusu AIDS.

V liste upozorňuje na úplne nové, nepreskúmané mRNA vakcíny. Poukazuje na ich rozdiely oproti tradičným vakcínam a na nepredvídateľné riziká v prípade nového očkovania.

Profesor Montagnier upozorňuje na potencionálne riziká masívneho očkovania voči COVID-19.

1. krátkodobé vedľajšie účinky: nejde o bežné lokálne reakcie ako v prípade tradičných vakcín, ale ide o závažné, život ohrozujúce reakcie ako anafylaktický šok spájany so zložkou vakcíny, ťažké alergické reakcie, alebo autoimunitné reakcie vedúce k zániku niektorých buniek(prípad smrti amerického gynekológa u ktorého došlo k autoimunitnej deštrukcii krvných doštičiek, vykrvácaniu do mozgu a následne smrti)
2. nedostatočný účinok vakcín:
2.1. vytvorené protilátky vakcináciou nepomáhajú ničiť vírus, ale naopak uľahčujú pôsobenie vírusu. Protilátky vytvorené vakcináciou budú negatívne pôsobiť na protilátky vytvorené prirodzene imunitným systémom.
2.2 produkcia protilátok u očkovaných ľudí v oblastiach vysokého zamorenia vírusom dôjde k vzniku nových a nebezpečnejšich mutácii. To je to, čo vidíme teraz – v krajinách, kde sa najviac očkuje pribúda najviac pozitívnych prípadov a aj úmrtii.
3. Dlhodobé následky: Napriek tvrdeniam výrobcov vakcín, že vakcinovaná mRNA sa neintegruje do DNA, opak je pravdou a je riziko integrácie do DNA. Je to logické, lebo každá ľudská bunka má endogénne retrovírusy so schopnosťou RNA spätne prepísať do DNA. Tým je riziko prenosu pozmenej DNA na ďalšie generácie.
zdroj: fb/mudr. radoslav čičala

Check Also

Bude sa očkovať každý mesiac? V Británii to už skúmajú. Farma firmy zarobia…

Lepší biznis ťažko vymyslieť. Veľká Británia a jej vedci plánujú očkovať ľudí raz mesačne. V …