nedeľa , 16 júna 2024

Majú sa ľudia obávať zmien zákonov o policajnom zbore?

⏰⏰⏰ Milí priatelia,”objavila” som materiál, ktorý je v štádiu medzirezortného pripomienkového konania, a to novelu zákona, ktorou sa mení (okrem iného) zákon č. 171/1993 Z. z. o policajnom zbore.Dovoľte pár detailov:

⏰ 1. Policajt už nebude označený po prijatí tejto novely tzv. menovkou.


⏰ 2. Navrhujú doplniť nové ustanovenie § 32a v znení: “Policajt je oprávnený vyzvať osobu, aby sa podrobila vyšetreniu, či nie je ovplyvnená alkoholom alebo inou návykovou látkou, ak je dôvodný predpoklad, že by vplyvom alkoholu alebo návykovej látky mohlo dôjsť k zmareniu alebo podstatnému sťaženiu vykonávaného úkonu.”…. a “perlička” na záver:

⏰❗️3. Ustanovenie § 52 ods. 1 navrhujú doplniť o písm. e) v nasledovnom znení: “Policajt je oprávnený použiť putá na spútanie osoby, ktorá má byť na základe rozhodnutia lekára dodaná do príslušného zdravotníckeho zariadenia a kladie aktívny odpor alebo napáda iné osoby, alebo ohrozuje svoj život alebo zdravie alebo poškodzuje majetok.”.

Výklad spojenia slov “aktívny odpor” nechám na Vašu fantáziu… Pripájam zdroj informácií:

https://www.slov-lex.sk/legislativne-procesy/SK/LP/2021/466 , záložka: “kons.-znenie-171_1993_MPK.docx
predkladateľ: Roman Mikulec

zdroj: https://www.facebook.com/groups/pravomsom/posts/582707662924391/

   Send article as PDF   

Check Also

Irán je súčasťou globalistických plánov a hier, vojna s Izraelom je dohodou elít

Počas COVID očkovania sa dalo vidieť, ktorý štát a svetový vodca je a nie je …

2 komentáre

 1. Aktivny odpor = obrana.
  Avsak skor ma zaujalo rozhodnutie lekara… ake rozhodnutie, suvisiace s cim? Ze sa XY nechce zaockovat a preto ho treba spratat povedzme napr na uzavrete odd.? Budu robit z ludi blaznov, cielenym sposobom a takto separovat vzdor?
  Totiz ak dnes ide hliadka na riesenie povedzme utoku psychicky labilnej osoby, moze pouzit puta aj dnes. Preto nechapem, co a o co sa rozsiruje §.

 2. Každý policajt si musí uvedomiť, že si svojím nezákonným genocídnym jednanim v rámci dnešných tzv. opatrení a zmien zákonov do budúcna podpisuje svoj
  ťažký osud. Časy sa zmenia ale potom im beda!
  To oni takíto policajti a ich prisluhovači budú časom vyhľadávaní, usvedčovaní, zatýkaní, lynčovaní a týraným obyvateľstvom právom segregovaní. A to platí o všetkých kovid prisluhovačoch! V spoločnosti to vrie a ľudia si budú pamätať každého kto ich fyzicky i psychicky likvidoval v mene nového náboženstva.
  Ono totiž ľudia budú žiadať nielen úľavu a zbavenie sa diktátu ale hlavne SPRAVODLIVOSŤ pre tých, ktorí aktívne vystupovali proti ľudskosti v mene falošnej pandémie!

  Ďalšia vec je, že príde k dočasnému pozastaveniu kovid projektu vo svete lebo:

  Dnes je EU a v podstate celý svet ešte pod diktátom Americkej štátnej elity, ktorá prevzala/ukradla/zneužila projekt zdravotnej totality do svojich rúk od svojich svojich nadriadených – od Globalistov (22). Zneužila ich pre svoje ciele, ktoré sú len v niečom zhodné s cieľmi Globalistov (napr. USA destabilizujú EU a Rusko, Globalisti naopak potrebujú stabilizovať EU a Rusko). Vo svete prebieha boj na život a na smrť medzi Globalistami a USA elitami, (ktoré zotročujú a vykrádajú každý štát sveta). Vlastne sluha (USA elity, Londýn,Washington) okráda a ohrozuje svojho pána (Globalistov). Ak sa podarí prevziať Globalistom riadenie sveta späť do svojich rúk, začnú celosvetové čistky na USA ambasádach, celý genocidny globalistický projekt kovidu bude otočený proti vládam, ktoré boli podvodné dosadené Štátnou elitou USA (u nás vláda matoviča a hegera). Oni budú obviňovaní, zatýkaní za genocídu proti obyvateľstvu. Tak sa Globalisti zákonne zbavia svojho sluhu (USA), ktorý sa otočil proti nim a ktorý prekáža v projekte zotročenia ľudstva v podaní Globalistov.

  Všetkých prisluhovačov kovidu projektu od mestského policajta na Slovensku až po šedé eminencie Angloamerických močiarov v Londýne riadiace rozkladné procesy/fašistické prevraty štátov a kovid diktaturu po celom svete čakajú príšerné časy!

  Otázka neznie či ale kedy k tomu príde pretože Globalisti vždy vyhrajú nad všetkými svetovými elitami, veď oni ich naprojektovali ako svoj nástroj moci vo svete. A keďže ten nástroj (USA) už splnil svoj účel a dokonca dnes ohrozuje svojho pána a jeho plány tak je na čase ho preformatovať/zlikvidovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *