sobota , 26 novembra 2022

Je Roman Hanajík simulant, ktorý mal potyčku s Harabinom na Slavíne?

TAK JE TO ON, ALEBO NIE JE TO ON?
V médiách sa šíria fámy, že osoba ktorá bránila pánovi Harabinovi vstup ku pomníku na Slavíne je Roman Hanajík. On a všetky slniečkárske média však tvrdia, že to nebol on.
Na videu zo Slavína si každý musí všimnúť, že ten urastený pán nemal problém svižne vybehnúť po schodoch a pripadal mi skôr ako člen nejakej ochranky. Je tiež očividné, že pán Hanajík, ktorý je dlhoročný invalid, kvôli problémom na pohybovom aparáte, sa na videu zo súdu pohybuje s barlou. Priznám sa, že som z toho trochu zmetený, pretože fotografie tváre zo Slavína a zo súdu sú dosť podobné a rád by som vedel, aká je skutočná pravda.
Kontroverzný Bukovský vláči invalidného blogera po súde. Video.
https://www1.pluska.sk/regiony/igor-bukovsky-spore-hanajikom-aj-igorom-matovicom
Ukronacista velebiaci Hitlera mi násilím bránil položiť kyticu na Slavíne. Policajt sa iba pozeral. Video.
V komentároch rôzných članok najmä falošne profily opakovane vypisujú, že osoba nie je Roman Hanajik, že na fotkách vyzerajú rozdielne. Opak je pravdou, podobnosť je veľmi vysoká. Rozgajdaná košela a nohavice z každého svalovca urobia bezdomovca. Vzhľad Hanajika na súde nekoreluje s jeho internetovými prejavmi, aktivitou a najmä huževnatosťou s akou píše príspevky, útoči a posmieva sa. Treba si uvedomiť, že vizážista dokáže urobiť veľké zmeny tváre. Dostali sme aj viaceré informácie, že Roman Hanajik bol ešte nedávno videný v Považskej Bystrici bez bariel.
Je až výsmechom, že polícia „nedokáže“ zidentifikovať osobu na Slavíne. Pritom nemá problém nájst hocijakú fiktívnu osobu za falošným FB účtom. Niečo nám tu nesedí…
Roman Hanajík by mal byť pôvodom z Brvnišťa (Považská Bystrica), odtiaľ pochádza aj Ján Počiatek a jeho otec ŠTBák Izidor Počiatek. Hanajík má blízko k viacerým ľuďom z okolia Igora Matoviča a Oľano, vrátane novinárov dennika N. Z Považskej Bystrice a okolia pochádza aj jeden z autorov sledovacieho portálu blbec.online, taktiež internetový sliedič a udávač Vladimir Šnídl, mnohí podozriví z prepojenia na zahraničné spravodajské služby.
Aký je charakter osoby Hanajíka? Taký ako mnohých sociopatov. Len málokto môže povedať na zomretie človeka, misia splnená…
zdroj:
   Send article as PDF   

Check Also

Zmizli dáta o počte očkovaných medzi pozitívnymi na korona.gov.sk

Pred 2 dňami sme upozornili na nárast očkovaných medzi pozitívnymi testami. Práve očkovaní tvoria väčšinu …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.