utorok , 9 augusta 2022

Väčšina pozitívnych na COVID-19 v ambulancii obvodného lekára sú očkovaní

Čísla pozitívne testovaných na covid od jedného obvodného lekára s počtom pacientov vyše 2000. Takéto dáta ukazujú aj oficiálne čísla NCZI. Vakcína nefunguje ako sľuboval výrobca a farma lobisti, dokonca z čísel sa dá vysloviť hypotéza, že u očkovaných z neznámych príčin je vyššia šanca pozitivity. Vyvstáva tu veľmi podstatná otázka, ktorou by sa mali zaoberať kompetné orgány, prečo takýto produkt sa označuje ako vakcína?
Rok 2022 od 1.1.2022 do 1.3.2022: celkový počet pozit testovaných 219, z toho 85 neočkovaných a 134 očkovaných.
Rok 2022 od 1.3.2022 do 1.5.2022: celkový počet pozit. testovaných: 170, z toho 51 neočkovaných a 119 očkovaných, z toho 54 3x očkovaných.
Rok 2022 od 1.5.2022 do 1.7.2022: celkový počet pozit. testovaných 24, z toho neočkovaní 3, očkovaní 21, z toho 13 pacientov 3x očkovaných.
   Send article as PDF   

Check Also

V nemocnici končí viac očkovaných ako neočkovaných

Od očkovania treťou dávkou prešlo pol roka. No kampaň k štvrtej dávke neexistuje (ani len …

7 komentárov

 1. Koľko % pacientov z tých neočkovaných bolo naozaj neočkovaných a koľko z nich bolo 181 a viac dní po druhej alebo tretej dávke, čiže reálne „očkovaní“, ale úradne „neočkovaní“?

  • Reálne neočkovaní sú reálne neočkovaní, čo sa niekde načierno ockovali a akou vakcínou? To čo je za otázku?

   • Nepochopil? Narážam na to, že môžeš mať v sebe dávok koľko chceš, po uplynutí 180 dní od poslednej si opäť úradne pokladaný za neočkovaného.

  • Tu na Slovensku by mohli „zaočkovať“všetkých policajtov,podplatených lekárov,všelijakých propagátorov tohto genocídneho amerického svinstva ,ako sú rôzni herci,športovc,politicii a podobná zberba,aby väčšina z nich vykapala a potom by nás normálnych občanov nemal kto šikanovať a donekonečna otravovať.

 2. adamkratochvil

  vakciny neboli proti Covidu do ludi to rvali aby ludia robili nevysvetlitelne skutky napr. aby prechadzali na cestach do protismeru a zabili seba alebo protiiduceho…

 3. A to tu ešte nie je jeseň a zima. Len potom sa začne skutočný tanec so smrťou, ako to je teraz v Austrálii a v Novom Zélande…

 4. Ja si myslím že o vakcinach pravdu nehovorili !!!
  Tušil som to a preto som neočkovany! Dodnes som covid nedostal !!! Odkázal by som pre ľudí aby používali viac vlastny rozum !!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.