nedeľa , 20 júna 2021

V roku 2014 z laboratória zmizlo vyše 2000 častí smrteľného SARS vírusu

Pasteurov inštitút v Paríži požiadal v roku 2014 kompetentné orgány o vyšetrovanie zmiznutých 2439 ampuliek (skúmavie), ktoré obsahovali rôzne časti smrteľného SARS vírusu.

Inštitút sa vyjadril, že o odcudzení týchto vzoriek sa dozvedel počas rutinnej kontroly. Kedy sa to odohralo nevedia. Na čele inštitútu bol vtedy Christian Brechot. Vzorky vírusu zmizli z laboratória so stupňom ochrany P3 , čo je druhý najvyšší stupeň ochrany po P4. P3 obsahuje mikróby, ktoré môžu spôsobiť závažné ochorenia až s rizikom smrti.

K uniknutým vzorkam sa nevyjadrili, či išlo o vedecky modifikované, čo ani nepopreli. Mnohí poukazujú práve na tento únik v súvislosti s výskytom vírusu SARS-COV2 a ochorením COVID-19. Skutočná ochrana v roku 2014..koľko bolo takýchto prípadov, ktoré sa nedostali na verejnosť?

zdroj: https://www.france24.com/en/20140416-paris-sars-samples-institute-pasteur

Zaujimavé veci sa diali aj v roku 2019 v americkom vojenskom laboratóriu s biologickými zbraňami. Podarilo sa tie škandály však pekne pozakrývať. Čína obvinila Fort Detrick z pôvodu vírusu SARS-COV2. Kúsok od Fort Detrick je aj sídlo Čekanovej firmy MultiplexDX.

Check Also

Martin Daňo točí videa, očkovaný, podporuje nosenie rúšok, COVID opatrenia

Martin Daňo po dlhšom čase začal točiť videa. Pochválil sa, že je očkovaný na COVID-19. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.