štvrtok , 29 júla 2021

V jednej z najzaočkovanejších krajín zomrelo 6 plne očkovaných ľudí na COVID-19

V Seychellach – jednej z najzaočkovanejších krajín sveta je situácia s COVIDom opačná ako sa čakalo a zlá. Sú tam obmedzenia, nemocnice sa plnia a úmrtí viac ako na Slovensku – v prepočte na počet obyvateľov.

Na grafe vidieť, že počet úmrti na COVID-19 v Seychellach začalo výrazne narastať po zaočkovaní veľkého počtu obyvateľov. (Seychelly – zelená, Slovensko je modré)

 

Klamstvá a manipuláci farma lobistov a zapredancov na čele štátov, farma firiem sa postupne dostávajú na povrch. Farmaceutické firmy korumpujú nielen politikov, ale aj novinárov, sociálne siete s cieľom mazať príspevky kritizujúce vakcíny a zobrazujúce negatíva vakcín vrátane úmrtí.

Farma lobisti a iní klamári opakovane šíria klamstvo, že vakcína chráni pred smrťou a získaním COVIDu-19. To je však klamstvo a každému uvažujúcemu bolo jasné, že takú vakcínu voči RNA vírusu nie je možné vyrobiť.

O prepojení farmaceutického kartelu, internetových sieti, vyhľadaváčov, novinárov sme písali tu:

Média vlastnia tí istí, čo farma firmy…

5 z priznaných mŕtvych dostali vakcínu Covishield (v Indii vyrabaná AstraZeneca), 1 dostal vakcínu od činského Sinopharmu. Úmrti je samozrejme viac, Pfizer má dobrú lobby a úmrtia po ich vakcíne sa darí skrývať pred verejnosťou alebo nájsť inú príčinu ako vakcínu….

https://fortune.com/2021/07/02/fully-vaccinated-deaths-covid-seychelles-sinopharm-covishield-astrazeneca/

 

Check Also

Očná lekárka v Žiline vraj odmietla liečiť zaočkovaných pacientov

Očkovaných nebude liečiť. Do redakcie nám zavolala nahnevaná diváčka. Vraj ju odmietla vyšetriť očná lekárka …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.