streda , 22 septembra 2021

Slovensko je plné bilboardov Tarabovej a Podmanického strany

Slovensko je posiaté bilboardami strany, kde hlavnými tvárami sú bývalý SMERák Podmanický a Tomáš Taraba, bývalý vrcholný predstaviteľ KDH, potom KDŽP.

Taraba sa dostal do parlamentu manipulatívne cez Kotlebovu stranu ĽSNS, podobne aj s Kuffovcami. Kampaň im pomáhal robiť farár Kuffa, vtedy ho bolo veľmi hlasne počuť. Teraz keď sa porušuje biblia, páchajú sa zločiny, ktoré nemajú obdobu…Kuffa mlčí. Dokonca sa hovorí, že v jeho zariadeniach museli byť klienti očkovaní (ak máte viac info napíšte nám).

Podmanický je starý kôň v politike. Dlhoročný starosta na Kysuciach. Kysučania na neho nemajú dobré slová… V minulosti mu robil asistenta Roman Michelko.

Kde zobrali na takúto kampaň peniaze je otázne. Hovorí sa, že ich financujú oligarchovia blízky SMER-SD a taktiež sa hovorí, že ich vytvárali ako poistku SMERu-SD.

Kedže Podmanický to nema ďaleko do Kysuckého Lieskovca, dobre spolupracoval aj s Trubanovou matkou. Na fotke je naľavo od Blanára. Na fotke vidíte väčšinu SMERákov po boku matky progresívneho Michala Trubana. Divadlo pre ovčanov…a niektorí stále nechápu….Vymenia figúrky, i ked radi používajú overené…ktoré doteraz nesklamali, medzi ne isto patrí aj Taraba, ale aj Podmanický…akurát pomenili strany, sľuby…