sobota , 18 septembra 2021

Radošinské divadlo chcelo diskriminovať neočkovaných, status pre kritiku stiahlo

Na facebooku sa objavil statu Radošinského divadla.

Po chvíli pre množstvo negatívnych komentárov obmedzili diskutujúcich. Ani to však nestačilo a status nakoniec vymazali.

Veľa ľudí v komentároch písalo o podávani trestných oznámeni za diskrimináciu neočkovaných voči očkovaným, ktorí aj napriek očkovaniu sú šíritelia vírusu.

V komentároch sa samozrejme vyskytli aj viaceri, ktorí tieto kroky diskriminácie obhajovali. Bola ich však výrazna menšina.

Tu nejaké príklady myslenia ľudí podporujúcich diskrimináciu.

Divadlo pre kritiku zmenilo podmienky.

Check Also

Ekonóm zo Sorosovej Univerzity volá po obmedzovani neočkovaných

Výskumník Národnej banky Slovenska Martin Šuster, ktorý je členom Veda pomáha, tvrdí, že sme potrebovali …

2 komentáre

  1. hnoj fašisticky radošinsky

    ako nerreba vela patrat o genetike osadenstva radošinskeho divadla aby ste vedeli prečo zač anačo robia tento fašsticky segregačny aparteid hoci je to vynoso rady europy 2261 z rou 2021 zakazane . jednoducho porušuju zakony avyhlašky platne nauzemi slovenskej republiky jednoducho im reb naparu taku pokutu ze budu htrat 30 rokov zadarmo.

  2. Štepka kedysi v rádiu skoro každú nedeľu predpoludním vyplákával, ako za „totality“ údajne trpel. A teraz sám prispieva k vytvoreniu ďalšej totality. Už ten apartheidový oznam síce stiahli a vraj privítajú hocikoho, aj nenapichaných a nevyšušňovaných, ale stiahli ho až potom, ako sa dozvedeli, čo si o nich verejnosť myslí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.