pondelok , 26 júla 2021

Podvodník Matovič nevlastní nič, jeho matka tisíce m2 pozemkov, podobne aj žena

Slovensko má smolu na podvodníkov a zločincov na čele štátu, ten „najčistejši milovník médií a tajných služieb“ má za sebou mnoho špiny, avšak vďaka mediálnej ochrane a kooperácii so zahraničnými tajnými službami sa nenájde nik, kto by špinu o ňom zisťoval.

Do vlády sa dostal klamstvom v spolupráci s kresťanskými podvodníkmi – Hegerom a Krajčim, tí spolu vyskakovali na Cypre a pred vilou Počiatka. Zhodou náhod odvysielali to všetky média vlastnené oligarchami a finančnými skupinami, tento ohlupovaci boj Matoviča voči ich majiteľom. Slováci naleteli. Matovič na nikoho nepodal trestné oznámenie a zo sľubov nič nesplnil. Jeho hlavný sľubujúci zákon – hmotná zopdovednosť politikov sa už nespomína.

https://www.trend.sk/spravy/rok-volbach-hmotna-zodpovednost-politikov-nedohladne-miesto-nej-drahe-plosne-testovanie

Namiesto toho prepísal, čo mohol na ženu, matku a bohvie koho ešte. A tak jeho majetkové priznanie z neho robí „žobráka a bezdomovca“.

Podľa majetkového priznania mal Matovič za rok 2019 príjmy len z platu poslanca v celkovej výške 36 468 eur. Známy trnavský milionár uvádza, že okrem toho žiadne príjmy nemal. Z jeho majetkového priznania vyplýva aj to, že nevlastní žiaden hnuteľný a nehnuteľný majetok. A dokonca neužíva ani žiaden nehnuteľný majetok vo vlastníctve inej fyzickej alebo právnickej osoby.

Ak by to bola pravda, potom by nemohol bývať ani v luxusnom dome, ktorý vlastní jeho manželka Pavlínka. V roku 2019 Matovičovci bývali ešte v byte.

zdroj: https://www.24hod.sk/matovic-je-podla-majetkoveho-priznania-bezdomovec-ktoremu-nic-nepatri-ale-je-ministrom-financii-cl752638.html

Ak otvoríme katasteportal.sk a tam zadáme obec Bórova, rodisko Matoviča a bydlisko jeho matky. Ktorá si udáva trvalé bydlisko byt, kde byval Matovič s manželkou na Čajkovského, tak zistíme, že jeho „obyčajna matka“ Mária vlastni len v samotnej obci desaťtisíce m2 pozemkov. Možno to získala, keď pracovala pre Matoviča ako biely kôň a podieľala sa na jeho daňových podvodoch.

https://www.katasterportal.sk/kapor/vyhladavanieVlastnikFormInit.do

Takto to vyplnite a stlačíte create report a dole vám zobrazí požadované osoby:

Nájdete tam jeho matku Máriu, ktorá vlastni toto všetko:

Matovičová matka je rodená Viskupičová, Viskupič – župan v Trnavskom kraji je Matovičov bratranec. Ten si spolu s Matovičom urobil zo strany práčku na štátne príspevky za voľby.

Priezvisko Viskupič figuruje v archívoch ŠTB:

V daňových podvodoch Matoviča ochránil Lipšic, ktorý má silné zahraničné krytie a Matovič za podvody s účtovnictvom, prepisom firmy si nešiel sadnúť do väzenia za vlády SMERákov.

 

Check Also

Štát dal za rok Markíze skoro 6 000 000 EUR, za čo?

Štát si objednal vysielanie spotov v televízii Markíza. Cena 900 000 EUR. V zmluve nekonkretizuje …