nedeľa , 25 júla 2021

Pod vplyvom mediálneho strašenia si množstvo ľudí volá záchranky a pomoc nepotrebujú

V Česku prepadli občania strachu, že v nemocnici nebude pre nich miesto. Volajú si záchranku s ľahkými príznakmi COVIDu. Je to dôsledok strašnia médiami, ale aj politikmi a zdravotníkmi, ktorí zastrašovali, že zdravotníctvo v Česku 1.novembra skolabuje. Nič také sa nestalo, nemocnice fungujú v pokoji a nie sú vôbec preplnené…navyše ani poľné nemocnice sa nepoužili.

Ľudia si volajú záchranku na základe informácie, ktorá sa šíri v populáci, že záchranka pacienta musí odviesť a niekde umiestniť. To je pravda v mnohých regiónoch Česka, za čo boli záchranky kritizované a označované ako taxi služby.

V prípade pozitívnych na COVID sú zachranári v ochrannom obleku, záchranka zavezie pacienta do nemocnice – tam je vyšetrený – personál sa tiež oblečie do ochranného oblečenia, ktorý stoji pomerne veľa peňazí. Záchranka po každom takomto výjazde musí byť vydezinfikovana, čo zaberá množstvo času a tým sa znižuje jej dostupnosť pre iného pacienta. Dezinfekcia a ochranné pomôcky stoja nemocnice obrovské peniaze.

Mnohí títo ľudia si volajú záchranku aj keď nemajú objektívne žiadne príznaky, ale majú obrovský strach pod vplyvom mediálneho strašenia.

zdroj: https://www.mix24.cz/cesi-propadli-strachu-ze-na-nej-nezbude-luzko-v-nemocnici-volaji-zachranku-i-s-lehkymi-priznaky-covidu/

Check Also

Čekan: Britská mutácia vznikla experimentovaním s liečbou COVID-19 pacienta

Tu Čekan potvrdzuje vo videu z februára 2021 ako vznikla britská mutácia. Ak si všimnete …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.