Nanočastice z vakcíny sa dostávajú najmä do ženských ovárii (vaječnikov), ktoré sú základom plodnosti ženy

Na internete sa objavil dokument, ktorý má byť od Pfizeru. Ten mal byť predložený EME (Európskej liekovej agentúre) pri schváľovani vakcíny. V dokumente sa píše, že nanočastice z vakcíny sa počas prvých hodín dostávajú najmä do ženských pohlavných orgánov, vaječnikov (ovárií). Tie sú základom plodnosti ženy. Nanočasticový nosič doteraz nikdy nebol použitý na očkovanie, slúži na prenos očkovanej RNA do vnútra bunky.

Koncentrácia nanočasticového nosiča bola zistená radionuklidovými metódami, ktoré sa využívajú na diagnostiku a podľa značených nanočastíc ich dokážu rozpoznať, v ktorom tkanive sa nachádzajú.

Doplnenie: Dokumenty pochádzajú z Japonského ústavu na kontrolu liečiv. Japonsko vykonávalo vlastnú kontrolu vakcín. Dokument je tu:

https://www.pmda.go.jp/drugs/2021/P20210212001/672212000_30300AMX00231_I100_1.pdf

kópia (pre prípad zmazania originálneho zdroja)

japonsko-vakcina

Tabuľky na strane 16 a 17 sú v angličtine a zobrazujú hladiny lipidových nanočastíc v rozných tkanivách/orgánoch po podaní vakcíny Pfizer.

Do týchto tkanív sa lipidové nanočastice po podaní vakcíny Pfizer najviac akumulujú: pečeň, slezina, nadobličky, vaječníky, kostná dreň.

Práve nanočasticový nosič bola veľka záhada, ktoré bunky ho hlavne vychytávajú. Ak sa dostáva do najkritickejšieho miesta a to sú pohlavné orgány, treba si položit otázku prečo. Rieši organizmus takto stav, kedy si povie, že je lepšie už sa nemnožiť, lebo moje telo je vážne poškodené?

Nie je to dávno, čo viaceri lekári poukazovali na neplodnosť po očkovaní. Dokonca tak hovoril aj bývalý šéf výskumu Pfizeru – Michael Yeadon. Jeho názory boli označené ako konšpirácie. Pritom v rôzných fórach ženy píšu ako po očkovaní potratili, alebo majú problémy s menštruáciou.

zdroj: https://www.tigerdroppings.com/rant/politics/leaked-pfizer-study-shows-that-vaccine-particles-are-hugely-sequestered-into-the-ovaries/96587179/

Check Also

Po očkovaní prítomné zápalové markery a príznaky ochorenia upozorňuje lekár

Dr. Patterson zverejnil zaujimavé informácie o štúdii, ktorú dokončuje. Pacienti očkovaní vakcínou na COVID-19 majú …