Na internete sa objavila fotka Trubanovej matky s Kaliňákom, na stránke obce ju zmazali

Na stránke obce Kysucký Lieskovec bolo viacero fotiek Trubanovej matky, Kaliňáka, Podmanického, Blanára. Matka Trubana bola starostkou Kysuckého Lieskovca, pozrite sa ako sa „neznášajú“. Zakladateľ Progresívneho Slovenska Štefunko, mal firmy prepojené na kšefty s firmami blízkymi Počiatkovi a vyskytli sa vo viacerých kauzách predražených projektov.

Trubanova matka

Check Also

Žitňanská, Šeliga, Lipšic, Hríb, Fact checking a ich väzby

Politici sa stretávajú s novinármi a kujú vzájomné dohody, vrátane boja proti nepriateľom, opozícií…po novom …

3 komentáre

 1. http://www.idemvolit.sk/1349-kauza/brat-caputovej-a-milionove-dlhy-statu-tiez-je-v-progresivnom-slovensku/
  Dalsia hviezda…

  ProgreSadisti spoluzakladali Smer.
  Pociatkova zena (ako pise autor) figuruje v ProgreSadistoch.

  Matovicova vlada nie je dobra, su tam citelne tlaky proti nemu a preto mu rozoberaju vladu. Je dost mozne ze americka amnasadorka doniesla Kobzovej do zahrady Pionierskeho palaca zoznam buducej vlady. Nevedia sa Matovica zbavit inak – len demontazou vladg a znova na to pouzili JBM RDINU.

  Hlina pisal o Zaborskej z KrestUnie ako potencialnej ministerke zahranicia. Pritom KBS sa tlacila do politiky ako uviedol Pcolin, co mohlo byt dovodom jeho spratania do vazby.
  Hovori sa o uzkej spolupraci PS +FaS a Hllasosmeru. Este aby nebolo horsie ako je…. Pretoze podstata slovenskej politiky (vlady) je to, ze TAM BUDE LEN OVLADATELNY A VYDIERATELNY ELEMENT.

 2. Viackrat som pisal, ze aktualna vlada je fakticky MiklosoDzurindova vlada, Duzinda ma silne slobodomur mapojenie v martenscentre.eu

  Dzur a Fizzo rokovali v 2006tom a 2011tom (tu pouzili Sulika na demontaz Radicovej) o spolocnej koalicii.

  V 1999tom sa vytvorila koalicia SDL a SDKU… A predsedom SDL v tom momente bol nebohy Vetrak, tvrdy smerak. Do Smmeru nasypala SDL po spojeni do „tretej cesty“ 50 000 000 korun.

  http://www.idemvolit.sk/861-kauza/richard-sulik-poradca-pociatka-aj-miklosa/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.