sobota , 18 septembra 2021

MUDr. Sabaka klamal o kyslíkovej liečba Tibora

Aféra Tibor nabrala rýchly spád. Tibor a video s ním slúžilo ako šírenie strachu a nabádanie k očkovaniu experimentálnou vakcínou.

Takto mal vyzerať Tibor 9.8.2021 na kyslíku:

zdroj: https://www1.pluska.sk/gal/rady-a-tipy/tibor-29-skoncil-kysliku-nemocnici-keby-dal-vratit-cas-neurobil-som-tuto-chybu/2

Tibor vo videu ako inak rozpráva kliše, že sa nedal zaočkovať a ľutuje to. Vo videu spomína, že nemôže dýchať bez kyslíka.

Ako vidieť foto aj video, Tibor je na kyslíku. Pričom MUDr. Sabaka, ktorý pracuje v nemocnici, kde bol Tibor hospitalizovaný klame, že za celý čas kyslík nebol potrebný.

O tom, že pacient bol na kyslíku píše aj AFP:

https://fakty.afp.com/http%253A%252F%252Fdoc.afp.com%252F9LC9CE-1

Video mala natočiť primárka Koščálová 9.8.2021. Útoky v článku AFP vypúšťala z úst Kliská, ktorá bola hovorkyňou Andreja Danka, tým pádom túto osobu a jej vyjadrovanie už viac komentovať netreba.  Tibor bol hospitalizovaný od 6 do 13.8.2021.

Video bolo natočené 9.8.2021, kedy mal byť ešte Tibor na kyslíku a bez kyslíka podľa jeho slov nemohol dýchať. O 4 dni už mal byť prepustený…ultra rýchle vyliečenie a rýchly prechod z kyslíka…Možno bude zápis do Guinesovej knihy rekordov.

Autorom pofidernej obhajoby bol

Robert Barca má minulosť ako každý správny káder.

https://www.facebook.com/robo.barc/photos

Doplnenie: K textu sa vyjadril MUDr. Sabaka.

Check Also

Lekár Peter Sabaka si pomýlil rúško s respirátorom a chorobu s vírusom…

DEZINFORMÁCIE O RÚŠKACH Z ÚST INFEKTOLÓGAMichal Piják MUDr. Sabaka vo videu tvrdí, že dnes už …