nedeľa , 25 júla 2021

Ministerka kultúry Milanová je napojená na zbrojársku lobby a cez svojho manžela na Ľubomíra Galka

Je zaujimavé, že noviny mlčia o prepojeniach osôb tejto vlády. Natália Milanová, súčasná ministerka kultúry, za slobodna Galisová, bola predsedníčkou na Weissa prepojenej novej SDĽ. Rodina Weissovych je známa zbrojárska rodina.

https://www.aktuality.sk/clanok/197863/za-iniciativou-99-stoji-zbrojarska-loby-tvrdi-poslanec-smeru/

Strana 99% viedla diskusiu aj s Eduardom Chmelárom, ktorý sa dnes hrá na alternatívneho politika a láka alternatívnych voličov, i keď v minulosti bol súčasťou politik orientovaných na pravicu.

Manžel ministerky Milanovej pracoval v Peňtáckych novinách plus 7 dni a taktiež pod ministrom Galkom. Stále nie je známe, komu Galko predával tisíce samopalov za cca 12 EUR, taktiež tanky a inú vojenskú techniku. Skloňovalo sa s týmto obchodom práve meno rodiny Weiss. Weiss stal za vznkom novej SDĽ, ale aj strany 99% a bol spolužiakom Daniela Lipšica. Strana 99% chcela ťažiť hlavne z Gorila protestov, ktoré organizoval aj Peter Pčolinský, súčasný poslanec strany SME Rodina, dobrý priateľ Daniela Lipšica.

Check Also

Matovičovo ministerstvo podpísalo zákazku za vyše 50 miliónov EUR pre firmu so sídlom v daňových rajoch

Firma má tržby vyše 100 000 000 eur, polku z toho dostane od nášho štátu. …

One comment

 1. Za Fizza a strazenia Bonul-om zmizlo 7 bedniciek granatov do RPG-7, k tomu samotne RPG ako odpalovacie zariadenia na rameno a 300 000 nabojov 7,62×39.

  Ze to niekto vyniesol formou prehodenia cez plot je NEMOZNE.
  Bonul strazil so zalepenymi ocami…
  Uz len ten paradox, ze armadne municne sklady strazi SBS je na zrusenie celeho Bonulu, Smeru a vsetkych subjektov ktore sa nejako zviazali s tymito psychotikmi (vedome konali).
  Vratane zakazu vsetkych ludi a subjektov spoluoracovat a pracovat v statnej a verejnej sprave.
  A trhovu stratu rozpocitat vedeniu armady a Minksterstva, nielen odmeny brat.
  Len tu je problem ten, ze hru tu urcuje Izrael.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.